OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Bio danas, nalazi se na V.I.M., ostaje od danas tjedan dana. Stan ok, uredan, bilo je hladno haha :D trudi se, odmah prelazi na stvar, znao posao, sat vremena 100€ a ukljucen oral bez kond, seks s kond, masaza, ljubljenje bla bla, ja sam cak dobio i rimming haha.. ugl cura je ok, engleski zna prosjecno, ljubazna, pravi bbw, ima vise od 75 kg rekao bih. Na slikama je ona, mozda malo photosopa u licu.. ponovio ne bih jer nije mo tip, a otisao sam samo zato jer sam htio probat ebony.

Ocjena 6/10
100 E ??
Meni napisa u porukama 200 plus 100 za guzu
Znaci 300 eura sat sa analom
 

Bio danas, nalazi se na V.I.M., ostaje od danas tjedan dana. Stan ok, uredan, bilo je hladno haha :D trudi se, odmah prelazi na stvar, znao posao, sat vremena 100€ a ukljucen oral bez kond, seks s kond, masaza, ljubljenje bla bla, ja sam cak dobio i rimming haha.. ugl cura je ok, engleski zna prosjecno, ljubazna, pravi bbw, ima vise od 75 kg rekao bih. Na slikama je ona, mozda malo photosopa u licu.. ponovio ne bih jer nije mo tip, a otisao sam samo zato jer sam htio probat ebony.

Ocjena 6/10
Kako sat vremena 100 eur
 

Ne mogu se oteti dojmu da mi u faci malo na muško vuče, zato mi nije napeta, ali svi ju hvale.
 
Netko je malo ljubomoran ocito, nema se para, nije se jebalo od 2016. pa se izbacuju frustracije ocito na taj nacin. Evo da i ja ispadnem da su mi platili da je malo izreklamiram pa evo recenzija za Camillu.

Posjetio ju sinoc, sve prethodno napisano o curu nije tocnije moglo biti. Sat vremena 1500kn. Kao prvo, cura za vrijeme sastanka ni jedan pogled na mobitel, na sat, nista. Ne radi preko agencije, nema pritiska nikakvog, na kraju sam ostao sat i 45 minuta s njom. Trudi se maksimalno, pravi GFE cijelo vrijeme, ljubi te po cijelom tijelu, izmedju 2 akcije lezali, ljubili se, mazili, pricali opusteno o svim mogucim temama, cura pricljiva ugodna, zna engleski dosta solidno.
Izgled fantastican, onako schoolgirl type, sva je sitna, ima taj aparatic za zube, ali ne smeta uopce. U akciji sudjeluje, uziva, gleda te u oci, ma savrseno nesto. Poze sta god pozelis, nabija se, hoce i trazi jace, ali ne na nacin da te odradi sto prije, nego cak i nakon sto sam svrsio, ne pusta, nego te privlaci k sebi i oce da nastavis dok i ona ne svrsi.
Ukupni dojam 10/10 bez pretjerivanja, jedine 2 koje su joj i blizu su Rihanna i Viki, ali ovoj na kraju ipak dajem malu prednost.
 
Od sada,kada positim neku curu, recenziju prvo šaljem na obradu/ autorizaciju kod experta:
On je ipak positia jednu shemale pa nam može za jednu curu/ dečka napisati u isto vrijeme dvije recenzije.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh