OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Jel neko bio kod ove Safire? Ima sigurno 2 tjedna vec da je u Osijeku a nema ni jednu recenziju.
 
Baš gledam. Ona je kod Vas jako dugo a niti jedna recenzija. Je li stvarno kod Vas ili je otišla ali je profil ostavila u Osijeku ?
To je kod nas slučaj s Jade Yara. Otišla ima 2-3 tjedna ali profil u Zadru
 
Baš gledam. Ona je kod Vas jako dugo a niti jedna recenzija. Je li stvarno kod Vas ili je otišla ali je profil ostavila u Osijeku ?
To je kod nas slučaj s Jade Yara. Otišla ima 2-3 tjedna ali profil u Zadru
Mora da je jos tu, prije par dana sam ju pitao kako to da je tako dugo tu.

Kaze da joj se tu svidja...
 
A nisam siguran. Brazilski tel. br. Hmmm.
Radi preko agencije. Moguće da je ona otišla a agencija oglašava njezin profil za neku drugu, manje atraktivnu, curu.
Mada i ovo ne mora biti pravilo.
Nekoliko puta bookiram jednu curu, otvori vrata još bolja cura.
 
Upravo izasao, bilo je top topova kako su decki prije i napisali.. trudi se max, uziva isto tako ili jednostavno predobro glumi :D ugl 1 sat je 1200 kn a ukljuceno sve osim anala, ovo je pravi GFE! Htio sam jos ostat ali je rekla da sef zove i provjerava.. ugl isplati se otic, nije mi zao. Do sad najbolje iskustvo.
 
Upravo izasao, bilo je top topova kako su decki prije i napisali.. trudi se max, uziva isto tako ili jednostavno predobro glumi :D ugl 1 sat je 1200 kn a ukljuceno sve osim anala, ovo je pravi GFE! Htio sam jos ostat ali je rekla da sef zove i provjerava.. ugl isplati se otic, nije mi zao. Do sad najbolje iskustvo.
Koliko ima godina i kakva je u licu i koliko je visoka?
 
Jesi zvao ili slao poruke za dogovor?
Pise ti da se javis na whatsapp..

Jbt ljudi imam osjecaj da me levatite s pitanjima ovdje i u inboxu.. nema smisla da vam ja govorim adresu ili sta ja vec znam, rekao sam da je zena top, meni do sad najbolje iskustvo, ako odete mislim da necete pozalit.. budite dobri, uredni, pristojni i isplatit ce vam se kao meni :)
 
Pise ti da se javis na whatsapp..

Jbt ljudi imam osjecaj da me levatite s pitanjima ovdje i u inboxu.. nema smisla da vam ja govorim adresu ili sta ja vec znam, rekao sam da je zena top, meni do sad najbolje iskustvo, ako odete mislim da necete pozalit.. budite dobri, uredni, pristojni i isplatit ce vam se kao meni :)
Pitam zato sto joj pisem vec par dana i nista ne odgovara, samo zato pitam jebiga
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh