OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ne treba ti biti čudno to što je u hotelu, i mene je jednom jedna dočekala u hotelu (da stvar bude još čudnija, bio je u pitanju hotel s pet zvjezdica). Isto mi bilo čudno al na kraju je bilo sve ok, stvarno me dočekala ta s kojom sam se dogovorio, nije bila nikakva zamka. A postoji ti i opcija da možda nije u tom hotelu nego u nekom stanu u blizini, neke cure namjerno daju krivu adresu koja je blizu njihove stvarne pa onda tek kad dođeš tamo ti daju stvarnu
Meni samo nije jasno zasto je profil obrisala...
 
Meni samo nije jasno zasto je profil obrisala...
Ne znam, možda je na odlasku pa više nema slobodnih termina nego će samo još odraditi ove s kojima se već dogovorila. Ili joj je možda nešto iskrsnulo pa neće moći odraditi ni s vama s kojima se već dogovorila... Ja bi je na tvom mjestu pitao prije nego odem, čisto da ne gubiš vrijeme na nalaženje ako te neće moći primiti
 
Sta je ovo ljudi? Pa trziste cvijeta, koliko su realni profili? Vidim da ste popljuvali ranije ruskinje, jel bio tko kod ovog šećer?
 
Sta je ovo ljudi? Pa trziste cvijeta, koliko su realni profili? Vidim da ste popljuvali ranije ruskinje, jel bio tko kod ovog šećer?
Ovo sam vec vise puta rekao ali ponovit cu.

Jedina legit Ruska agencija je “Agency Sweet Girls”, ovo ostalo muljaza u smislu da stavljaju fake slike na EGE + ti salju na Whatsapp-u fake slike…na kraju te doceka neka deseta.

Kod “Agency Sweet Girls” bio 2x, svaki put usluga bila jako dobra + me docekala ona koja je trebala.

Kod “independent” Ruskinja sam bio 2x, isto je agencija neka…nikad me nije docekala ta koja je trebala + usluga jednom bila OK a drugi put katastrofa.
 
Mala plava ukrainka, dobra sisa, malo rezervirana. Punija, tipkaš sa agentom ne sa njom, slabije zna engleski. Ne bih išao opet.
 
Ovo sam vec vise puta rekao ali ponovit cu.

Jedina legit Ruska agencija je “Agency Sweet Girls”, ovo ostalo muljaza u smislu da stavljaju fake slike na EGE + ti salju na Whatsapp-u fake slike…na kraju te doceka neka deseta.

Kod “Agency Sweet Girls” bio 2x, svaki put usluga bila jako dobra + me docekala ona koja je trebala.

Kod “independent” Ruskinja sam bio 2x, isto je agencija neka…nikad me nije docekala ta koja je trebala + usluga jednom bila OK a drugi put katastrofa.
Jel to znači da nijedna od ovih 20ak cura nije stvarno ta sa slike pošto su sve "independent"? Koju biste preporučili od njih?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh