OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pocele muljati i latine nesto tj agencija.

Carol/Giselle slale istu adresu, danas se pojavile dvije nove i salju istu adresu…a kad ih pitas ne poznaju se kao 🫣
 

Jel neko bio kod ove Safire? Ima sigurno 2 tjedna vec da je u Osijeku a nema ni jednu recenziju.
 
Baš gledam. Ona je kod Vas jako dugo a niti jedna recenzija. Je li stvarno kod Vas ili je otišla ali je profil ostavila u Osijeku ?
To je kod nas slučaj s Jade Yara. Otišla ima 2-3 tjedna ali profil u Zadru
 
Baš gledam. Ona je kod Vas jako dugo a niti jedna recenzija. Je li stvarno kod Vas ili je otišla ali je profil ostavila u Osijeku ?
To je kod nas slučaj s Jade Yara. Otišla ima 2-3 tjedna ali profil u Zadru
Mora da je jos tu, prije par dana sam ju pitao kako to da je tako dugo tu.

Kaze da joj se tu svidja...
 
A nisam siguran. Brazilski tel. br. Hmmm.
Radi preko agencije. Moguće da je ona otišla a agencija oglašava njezin profil za neku drugu, manje atraktivnu, curu.
Mada i ovo ne mora biti pravilo.
Nekoliko puta bookiram jednu curu, otvori vrata još bolja cura.
 

Netko bio?
 
Upravo izasao, bilo je top topova kako su decki prije i napisali.. trudi se max, uziva isto tako ili jednostavno predobro glumi :D ugl 1 sat je 1200 kn a ukljuceno sve osim anala, ovo je pravi GFE! Htio sam jos ostat ali je rekla da sef zove i provjerava.. ugl isplati se otic, nije mi zao. Do sad najbolje iskustvo.
 
Upravo izasao, bilo je top topova kako su decki prije i napisali.. trudi se max, uziva isto tako ili jednostavno predobro glumi :D ugl 1 sat je 1200 kn a ukljuceno sve osim anala, ovo je pravi GFE! Htio sam jos ostat ali je rekla da sef zove i provjerava.. ugl isplati se otic, nije mi zao. Do sad najbolje iskustvo.
Koliko ima godina i kakva je u licu i koliko je visoka?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh