OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Ova je stigla u Osijek kao sto sam najavio.
 
Zanemarite što sam 'new member' stari sam znalac ege-a. Amanda je očigledan primjer izgubljenog novca. Pristojno se javim. Pitam što nudi i koja je cijena. Na ege joj stoji 30 min 100 zelenih. A ona mi odgovara bahato, ne profesionalno 30 min = 800naših. Na što joj odgovaram da je 100 = 752 po današnjoj konverziji. Da bi mi 'carica' napisala što si ti mjenjač? Puno gubim s konverzijom? Mislim si da da 😂 Napišem da joj da joj je stav katastrofa i normalno poslje toga klasična uzjebana latino šema ideš na blacklist. Ne 'dušo' ti ideš. Pa dečki tko voli neka izvoli još jedna odrpanka koja bi zaradila novce u uđi mi izađi mi pozi pa te se riješila. Waste of time.
 
Zanemarite što sam 'new member' stari sam znalac ege-a. Amanda je očigledan primjer izgubljenog novca. Pristojno se javim. Pitam što nudi i koja je cijena. Na ege joj stoji 30 min 100 zelenih. A ona mi odgovara bahato, ne profesionalno 30 min = 800naših. Na što joj odgovaram da je 100 = 752 po današnjoj konverziji. Da bi mi 'carica' napisala što si ti mjenjač? Puno gubim s konverzijom? Mislim si da da 😂 Napišem da joj da joj je stav katastrofa i normalno poslje toga klasična uzjebana latino šema ideš na blacklist. Ne 'dušo' ti ideš. Pa dečki tko voli neka izvoli još jedna odrpanka koja bi zaradila novce u uđi mi izađi mi pozi pa te se riješila. Waste of time.
Meni cak nije htjela ni odgovoriti od petka i danas sam joj dosta poruka poslao, pogleda i ne odgovori.

Na kraju sam joj napisao da neka kaze ako je zauzeta, na to sam napokon dobio odgovor: "Odgovorit cu, sada sam zauzeta"

Vjerojatno komunikacija ide preko agencije jer je non-stop neko aktivan na tom Whatsapp-u.
 
Eto Amanda mi odgovorila na pitanje da li je kasno da dodjem sada, kaze sljedece:

- No
- U dont know maybe where can i get some weed? (tuzan smajli)
 
Bez obzira što je trenutno jedina aktivna kod nas. Bez obzira što donja glava ide ko guske kroz maglu. Gornja glava je ta koja usmjeruje donju u pravom smjeru. Unazad mjesec dana sam se 3,4 puta okrenuo 'independet' ruskinjama/ukrajinkama i onoj sofia columbiana jer nijedna nije bila independet te također nisu ni slike odgovarale osobi uživo. Kad se zbroji omjer lažnih slika i bahatosti, laži, rijetko koja je vrijedna novaca i vremena. A imam i jedno i drugo. O usluzi da i ne govorim. Hajde ova je barem u startu napisala samo vrijeme i koliko zelenaša. Što se podrazumijeva da ne radi ni masažu. Jer nju nije ni nabrojala pod usluge. Tako da mislim da sam svoje završio s ege što se tiče Osijeka ubuduće. Imaš 2 sb kod nas, prva 21g druga 30 g. Danas stavile oglas. Vjerojatnost da je to dečkić koji 💦 na slike koje im se pošalju je velika. Jer nijedna ni druga ne uzvrate sliku. Tako da ako koja domaća čita ovu našu literaturu i stvarno je željna slavonskog mesa slobodno nek se javi.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh