OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Bio sam kod "ove" veceras.

Izgled: 7/10 (mozda cak i 8)
Usluga/Ponasanje: 3/10

Uglavnom zna se jako dobro da vas nece docekati ova sa slike.

Tamnosmedja kosa, tamnoputa Ruskinja(ocigledno ide u solarij), Engleski jako dobar.

Jedna od boljih izgledom sto sam bio sa EGE-a.

Manje cvrste grudi, super guza, ravan trbuh - da kazem atletski tip, taman.

Nazalost sve pozitivno tu staje...

Nadrkana, nezainteresirana od pocetka...nerespolozena, nema osmijeha i niceg.

Ovo u njemackoj zovu "Opti-fick", izgled i nista vise.

Meni faca nekako vuce na Lanu Klingor iz mladjih dana.

Pusenje je dobro, sex slab...jesam svrsio 2x ali drugi put sam ga sam moram izdrkati dok sam ju gledao jer se njoj "nije dalo" haha, ovakvo sta...kazem je opti-fick!

Nakon prve runde kazem joj da legne pored mene, ona:"I do not want."...usput stavila ogrtac i dobio sam neku "masazu". Komunikacija nula, bolja komunikacija sa Brazilkama nego sa ovom koja prica Engleski.

I da komunikacija ide preko agencije, pita ona koja su zadnja dva broja.(jer ima hrpa brojeva)

200e sat vremena, bolje da sam ga izdrkao i ustedio bi te novce... :D
 

Bio sam kod "ove" veceras.

Izgled: 7/10 (mozda cak i 8)
Usluga/Ponasanje: 3/10

Uglavnom zna se jako dobro da vas nece docekati ova sa slike.

Tamnosmedja kosa, tamnoputa Ruskinja(ocigledno ide u solarij), Engleski jako dobar.

Jedna od boljih izgledom sto sam bio sa EGE-a.

Manje cvrste grudi, super guza, ravan trbuh - da kazem atletski tip, taman.

Nazalost sve pozitivno tu staje...

Nadrkana, nezainteresirana od pocetka...nerespolozena, nema osmijeha i niceg.

Ovo u njemackoj zovu "Opti-fick", izgled i nista vise.

Meni faca nekako vuce na Lanu Klingor iz mladjih dana.

Pusenje je dobro, sex slab...jesam svrsio 2x ali drugi put sam ga sam moram izdrkati dok sam ju gledao jer se njoj "nije dalo" haha, ovakvo sta...kazem je opti-fick!

Nakon prve runde kazem joj da legne pored mene, ona:"I do not want."...usput stavila ogrtac i dobio sam neku "masazu". Komunikacija nula, bolja komunikacija sa Brazilkama nego sa ovom koja prica Engleski.

I da komunikacija ide preko agencije, pita ona koja su zadnja dva broja.(jer ima hrpa brojeva)

200e sat vremena, bolje da sam ga izdrkao i ustedio bi te novce... :D

Da, to je ta
 

Dogovorio 30min 100eura, došao tamo nije bila ta djevojka i kaže 20min, pokazem joj poruke kaže to je agencija dogovorila ja radim 100e 20minuta, okrenuo sam se i otišao, zvali su me nazad na whatsapp da dodem za 30min ali sam odbio i tražio 45 posto su me sjebali , odbili su to i tu sam ih pozdravio samo
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh