OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Je li ima sta u Osijeku ili okolici. Za 10dana dolazim pa da se malo zabavim,
Ako moze neko kontakt
Hvala
 
Hvala ekipa za info o ovoj Petri u OS. Rekoh ajde da provjerim na internetu za svaki slučaj čim se spominju tu neki bonovi i onda naletim na ovu stranicu. Spasili mi pare. Šteta jedino što propade put u OS, a valjda bude neki drugi put.
 
Hvala, odgovorila je i meni kasnije, dolazi u OS danas u 9 navecer. Cini mi se ok ovako, a i cijena je isto dobra
 
Ako trazi novce unaprijed fejk je, ako ides tamo i platis nakon druzenja to tak ide, ako se bojis napucanog lika u drugoj sobi, to uvijek imas, isto tako je kad ides u mađu, kad im ostavis novce, oni odu u drugu sobu ostavit to liku, a ako ne platis lik ti dodje :D
netočno. Ako traži bonove uglavnom je fake al cure s Ege to ne traže skoro nikad i nekuzim zašto bi cura iznad bila fake ako je sve lijepo navela u poruci.
Plaća se uvijek unapred kad
dođeš i to je pravilo kod svake prostitutke.
samo oni koji nisu u tome znaju da se nikad ne plaća nakon druženja, napucan lik tj menađer je uvijek uz cure s EGE.
 
Ispravak, nije fejk neg je u Zg. Stavila oglas u krivi grad ili se reklamira sire. Steta. Reko sam da mi se cini, ne da je 100% Takoder, grijesiti je ljudski 🙂
 
S pozitivne strane.
Ova nije fejk i u Os je (do iduceg vikenda mislim).
Davat ce vam (barem meni) upute do nje po malo kao da vas prati udba. Ali je cura dobra, zgodna i zna sto radi. Bj je meh, ali je dobar kolko moze biti s gumicom. Nista bez nje. U svakom slucaju, preporucavam.
 
S pozitivne strane.
Ova nije fejk i u Os je (do iduceg vikenda mislim).
Davat ce vam (barem meni) upute do nje po malo kao da vas prati udba. Ali je cura dobra, zgodna i zna sto radi. Bj je meh, ali je dobar kolko moze biti s gumicom. Nista bez nje. U svakom slucaju, preporucavam.
Moje poruke joj se ne isporučuju...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh