OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Rezervirana za 30.
Jel bio tko?
 
željka mercedes je malo preluksuzna za grad poput os, čudno da se toliko zadržala. niš, uživajte kad vam je bog dao.
 
Vjeruj mi, nase cure su puno kvalitetnije...bez zajebancije jel ima neko broj od zeljke, nek posalje u inbox
 
Rezervirana za 30.
Jel bio tko?
Bio ja. Izgleda više manje kao na slikama. Super guzica. Stan je ok. Malo se čuje, kao da se nije oprala nakon lika prije mene. Silikoni ( ko voli nek izvoli). Handjob kao da štema pločice. Nezainteresirana, pasivna, loše glumi. Previše para za ništa, po mom mišljenju. Eto jedino mogu prekrižiti brazilku s popisa. Najviše me obradovalo što sam našao 20 kuna ispred njene zgrade. Ocjena 2/5
 
Bio ja. Izgleda više manje kao na slikama. Super guzica. Stan je ok. Malo se čuje, kao da se nije oprala nakon lika prije mene. Silikoni ( ko voli nek izvoli). Handjob kao da štema pločice. Nezainteresirana, pasivna, loše glumi. Previše para za ništa, po mom mišljenju. Eto jedino mogu prekrižiti brazilku s popisa. Najviše me obradovalo što sam našao 20 kuna ispred njene zgrade. Ocjena 2/5
Koliko si platio?
 
Bio ja. Izgleda više manje kao na slikama. Super guzica. Stan je ok. Malo se čuje, kao da se nije oprala nakon lika prije mene. Silikoni ( ko voli nek izvoli). Handjob kao da štema pločice. Nezainteresirana, pasivna, loše glumi. Previše para za ništa, po mom mišljenju. Eto jedino mogu prekrižiti brazilku s popisa. Najviše me obradovalo što sam našao 20 kuna ispred njene zgrade. Ocjena 2/5
Jel prica engleski?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh