OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ima na Bookingu neki apartman sa self-checkinom... To je dobra fora. Doduse oko 300 kn je, mozda i vise.
 
Pogledajte prilog 3246 pa to se vise ni ne trudi da te prevari
Možeš li prestati podizati temu beskorisnim upisima?

Smisao teme je objavljivanje informacija o novim curama, razmjena kontakata, recenzije, a ne vječito dizanje teme sa zaključcima kako ni dalje nema ništa u Osijeku.

Poanta je da ovdje dobijemo informaciju kad ima nešto, a ne da ti i nekoliko sličnih dolazite kukati da vam je suša.

Mene si neki dan cimao privatno da ti dam direktni link na Seeking profil cure iz Osijeka.
U Osijeku na Seekingu ima svega nekoliko aktivnih cura u zadnjih tjedan dana i ako trebaš uputu kako da im se obratiš, radije odustani, samo ćeš se osramotit i curi tratit vrijeme.

Sad tražiš "top apartman" do 200kn. Ne, ne možeš dobiti ništa "top" za te pare.
Kad si dobio konkretan odgovor za apartman sa self check-in, tuliš kako ne znaš kako to funkcionira.

Zaboga čovječe, šta ćeš ti kad jednog dana uspiješ naći žensku online? Zvati nekoga sa foruma da ti dođe otkopčati šlic i navodi te što i kako dalje trebaš raditi?

Nije ni čudo da cure ne dolaze u Osijek. Cure koje samostalno rade ovaj posao znaju baciti pogled na forum. Agencije također pregledavaju forum prije nego odluče gdje im se isplati poslati cure.

Kome da pošalju cure u Osijek?
Tipovima koji se na dnevnoj bazi dopisuju po forumu?
Tipovima kojima treba uputa kako da rezerviraju "top apartman" za 200kn, a onda kad nešto i nađu - trebaju uputu kako da uđu u njega?
Tipovima kojima je sve preskupo i koji se uspiju posvađat sa svakom curom koja se ovdje pojavi?
Onu sirotu Anu/Ammy ste toliko zatrpali i toliko joj dosađivali porukama da vjerojatno više ne želi ni proći pokraj Osijeka.

Cure koje ovo rade žele pare, a ne smaranje i dopisivanje sa mulcima.
 
posljednja izmjena od urednika:
Kakva je ova iz slavonske burze ?

Lijepa dama zavodljivih plavih ociju, 32 g. visoka 170 cm/65kg / prirodna trojka, guzata, elegantno popunjena ali nisam debela, uvijek pozitivna in nasmijana zelim ti ulijepsati dan u Osijeku.
Broj oglasa: 129812237
Županija: 031
095/596-0000
 
Zvao broj se nekoristi

Kakva je ova iz slavonske burze ?

Lijepa dama zavodljivih plavih ociju, 32 g. visoka 170 cm/65kg / prirodna trojka, guzata, elegantno popunjena ali nisam debela, uvijek pozitivna in nasmijana zelim ti ulijepsati dan u Osijeku.
Broj oglasa: 129812237
Županija: 031
095/596-0000
Ja bio kod nje prije cca 2 godine, ak se dobro sjećam na Jugu iza Konzuma u jednoj od onih zgrada.
Šetala me ispred prozora, okolo naokolo, valjda da vidi kak izgledam, a i dosta je oprezno zvučala na telefonu.
300 sam dao u startu, oral s kondomom, ali može i bez. Ugodna je, simpatična, 35g cca, jako uredna i full jebeno je mirisala pa je i orao pao nakon poprilično kratkog leta haha.
Poslao joj poruku kad sam vidio oglas na burzi ranije ove godine i odgovorila mi da nije u Os (?!?) i nakon toga nedostupna. Šteta.
 
0976499449 Donji Grad. Jel bio netko
Bio ja prije 2 ipol godine.
Žena u godinama, 50ak cca.
Masaža u nekakvoj trošnoj kućici (čitaj ljetna kuhinja) kod Lidla na Zelenom Polju.
Živi sa sinom koji često bude u birtiji nedaleko od prostora pa je slobodna kad sina nema, zaključa vrata pa i ako sin pokuca ona mu vikne da ima mušteriju i da ne smeta barem pola sata. Nije mi se to dogodilo, ali kaže da je sigurno i diskretno, sin neće pravit probleme.
Koristi nekakvu masnu kremu koja se teško pere.
200 naših s ručnim završetkom, 300 s oralnim bez kondoma brijem, iako nisam probao, niti ću.
Pametnom je i jednom dosta.
 
Bio ja prije 2 ipol godine.
Žena u godinama, 50ak cca.
Masaža u nekakvoj trošnoj kućici (čitaj ljetna kuhinja) kod Lidla na Zelenom Polju.
Živi sa sinom koji često bude u birtiji nedaleko od prostora pa je slobodna kad sina nema, zaključa vrata pa i ako sin pokuca ona mu vikne da ima mušteriju i da ne smeta barem pola sata. Nije mi se to dogodilo, ali kaže da je sigurno i diskretno, sin neće pravit probleme.
Koristi nekakvu masnu kremu koja se teško pere.
200 naših s ručnim završetkom, 300 s oralnim bez kondoma brijem, iako nisam probao, niti ću.
Pametnom je i jednom dosta.
Znači nije za posjetiti?
 
0976499449 Donji Grad. Jel bio netko
Gdje se ta o
Bio ja prije 2 ipol godine.
Žena u godinama, 50ak cca.
Masaža u nekakvoj trošnoj kućici (čitaj ljetna kuhinja) kod Lidla na Zelenom Polju.
Živi sa sinom koji često bude u birtiji nedaleko od prostora pa je slobodna kad sina nema, zaključa vrata pa i ako sin pokuca ona mu vikne da ima mušteriju i da ne smeta barem pola sata. Nije mi se to dogodilo, ali kaže da je sigurno i diskretno, sin neće pravit probleme.
Koristi nekakvu masnu kremu koja se teško pere.
200 naših s ručnim završetkom, 300 s oralnim bez kondoma brijem, iako nisam probao, niti ću.
Pametnom je i jednom dosta.
I da dodam ona krezuba i higjena nikakva
 
Bio ja prije 2 ipol godine.
Žena u godinama, 50ak cca.
Masaža u nekakvoj trošnoj kućici (čitaj ljetna kuhinja) kod Lidla na Zelenom Polju.
Živi sa sinom koji često bude u birtiji nedaleko od prostora pa je slobodna kad sina nema, zaključa vrata pa i ako sin pokuca ona mu vikne da ima mušteriju i da ne smeta barem pola sata. Nije mi se to dogodilo, ali kaže da je sigurno i diskretno, sin neće pravit probleme.
Koristi nekakvu masnu kremu koja se teško pere.
200 naših s ručnim završetkom, 300 s oralnim bez kondoma brijem, iako nisam probao, niti ću.
Pametnom je i jednom dosta.
Ček jer ona radi? I kako izgleda ako bi htio reći?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh