OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Eo upravo oso od sara šta reći
Cura je predobra ja sam ju pito da se obuće hulahopoke sve napravi predobra se ljubi koda ste sa curom
Sa slike je ima malo možda više kila na stomaku nego na slici ali guza sise savršena oral 10 10
Sex isto apartman ekstra
Sve super predobro samo malo skupo za nas standard da idemo češće
🥰
 
Eo upravo oso od sara šta reći
Cura je predobra ja sam ju pito da se obuće hulahopoke sve napravi predobra se ljubi koda ste sa curom
Sa slike je ima malo možda više kila na stomaku nego na slici ali guza sise savršena oral 10 10
Sex isto apartman ekstra
Sve super predobro samo malo skupo za nas standard da idemo češće
🥰
Aj sad neke malo konkretnije informacije.
Oral bez ili sa gumicom ? ovo mi je najbitnije
Jel prima oral ?
Kolko keksića i koju tarifu si uzeo jer na stranici ništa ne piše, predpostavljam 1h/200
I di je apartman otprilike uži centar ili ? Jel bilo diskretno ili je klimavo ?

Sutra dolazim za Osijek pa bi ju mozda rezervirao na par sati ovisno o tvom odgovoru.
 
Aj sad neke malo konkretnije informacije.
Oral bez ili sa gumicom ? ovo mi je najbitnije
Jel prima oral ?
Kolko keksića i koju tarifu si uzeo jer na stranici ništa ne piše, predpostavljam 1h/200
I di je apartman otprilike uži centar ili ? Jel bilo diskretno ili je klimavo ?

Sutra dolazim za Osijek pa bi ju mozda rezervirao na par sati ovisno o tvom odgovoru.
Gledaj oral je bez glumice
apartman je ekstra
 
Super super super
Što reći na ovo ko ima nek izvoli niko nikome nek ne zamjeri na platežnim mogućnostima valjda će komadi vidjeti da se ovako može lijepo dić lova možda se pojavi konkurencija pa i s tim niže cijene bitno je da je Osijek probuđen i dase nešto događa
Jest da je to kao da je u Osijeku Mercedes škojo i nitko više ali što je tu je
Totalno se slažem s tobom
Iako bi više bilo fer da dođe djevojka koja je recimo 800kn bilo bi prihvatljivija za češće otići ali jbg šta se može
 
Gledaj oral je bez glumice
apartman je ekstra
Čitavi me život, kao sjenka prati i neumoljivo guši ta ukleta BESKORISNOST. Obgrlila me svim svojim bićem s kojim se nemoguće boriti. Težak je i jadan život kada me ta ista, ničim zaslužena beskorisnost nikako ne napušta i svake sekunde me čvrsto drži kao meka ruka bezgriješnog Marijole njegov kurac.


Nikada neću biti tako koristan, kao zlata vrijedni komentari i gotovo feljtonske recenzije s kojima nas naš dragi novelis, hvalevrijedan pisac, lektor i uzor Marijola može bezuvjetno nagraditi.


"Bio sam kod nje".

Kako li nas, sa ove naizgled 4 jednostavne uvodne riječi pisac može doslovce teleportirati u trans, zagolicati maštu i ne dozvoliti nam da zakotrljamo kotačiće miša niti milimetra dalje.
Kako, tako duboka, nekima i teško shvatljiva rečenica, može sadržavati takovu opsežnost, snagu, jasno definiranu, u najmanju ruku prijeko potrebnu, neizostavnu poruku??? A izvana se doimati tako mala, jednostavna, nadasve čista, britka i oštra.
Ne volimo drugačije uvode i to je ono što naš pisac ZNA i to ga odvaja od drugih.
Pisca mora da prati jednostavnost. Ona mu je blagoslov. Ona ga miluje i čuva, kao majka dijete.


"Majstorski odrađen photoshop".

Ah taj blagoslov i osvježenje kojim nas obasipa, kao ljetni pljusak u sparnu večer ne samo da nam govori ono najbitnije nego nas pritom i educira, dijeli znanje i trikove novih tehnologija, računalnih programa kako bi pomogao i onim najnesretnijima koji tek traže posao, grafičkih dizajnera i fotografa iz hobija.
Naš pisac zna jedno! A to je da nikoga ne zanima kako i što je ona točno radila. Ne bavi se on glupostima jel je ima ili nema. Ima li je previše ili premalo. Kada pređeš prag kako li te gleda. Je li nasmiješena i vrckava, ili rezervirana i šutljiva? Uživa li čime se bavi? Gleda li te u oči ili na sat? S kabanicom ili bez? Osjetiš li zube i blisko negodovanje ili njen topli jezik kako kruži po tvojim slinavim jajima? Jel i ona jebe tebe kao i ti nju? Što sve dopušta? Kakve ljepote nastranosti dozvoljava? Guta li? Ako da, guta li sa zadovoljstvom ili ispljune kao kiselo mlijeko iz frižidera?
Ah, skoro zaboravih najnezanimljiviju stvar koja apsolutno nikoga ne zanima i hvala piscu što nas s istom nije udavio, a to je CIJENA.


Samo uz jalovu snagu volje, požrtvovnost i visok stupanj meditacije ću i ja jednom sakupiti znanja za pisati recenzije kao i naš pisac i nadam se, napokon, jednom za svagda prestati biti beskoristan.

Lp,

Čitaj, Gazda577 ovo si ti u Pinhead50 očima dok slikovito opisuje svoju bezvrijednost naspram recenzija mudonje Marijole koji se po svojim postovima doima kao tvoj brat ili možda sestra ;):ROFLMAO:
 
Bio sam ja kod Sare
Apartman u centru
BJ bez kondoma
1300 pol sata, 1600 45min, 2000 sat
Ugodna, velike sise,dobar cist apartman
Dogovor jednostavan preko whapa
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh