OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Otišao kod ove, iako je bio loš komentar jedina je htjela 100 eur za pola sata u tom trenutku.
Najmanje 5 godina starija već na fotkama, možda i više u faci. Pušenje bez, solidno taman za prolaz, nabija se ko blesava, čak mi se činila donekle uska, govori jebi me, fuck me baby, nešto sitno engleskog zna. Zgodna, dupe odlično, ima nešto celulita i strija, ali razumljivo. Faca za prolaz, ništa posebno.
Kao i mnoge, hladna poprilično bez puno emocije, bez ljubljenja i nekog gfe doživljaja. Kad sam počeo malo više divljat na njoj onda kao da se malo više uživila. Ali nije dala da ju previše lupam po dupetu ili primjerice uhvatim za vrat. Zato nije prigovarala kad sam joj skoro kosu otkinuo 😂 barem nešto. Nije prigovarala oko nijedne poze.
Da je neko posebno iskustvo, nije. Ali, bilo je i puno gorih pa lagani win.
 
Tako koja je na slikama kod Sofije je isto dobra. To je ova https://forum.ljubavni-oglasnik.net/threads/osjeČko-baranjska-Županija-iskustva-recenzije.1640/post-255599
Tada sam skoro umro, a buduci da je sada oko 30 stupnjeva od nje bi izasao kao pile iz konzuma
Ista stvar se meni desila s jednom crnkinjom. Okupao sam ju u znoju dok sam bio na njoj, u jednom trenutku mi se zavrtilo kao nakon boce jacka. Jebe se njoj što Putin zavrnuo dotok plina, kraljica na plus 40 zarađuje svoj kruh.
 
Otišao kod ove, iako je bio loš komentar jedina je htjela 100 eur za pola sata u tom trenutku.
Najmanje 5 godina starija već na fotkama, možda i više u faci. Pušenje bez, solidno taman za prolaz, nabija se ko blesava, čak mi se činila donekle uska, govori jebi me, fuck me baby, nešto sitno engleskog zna. Zgodna, dupe odlično, ima nešto celulita i strija, ali razumljivo. Faca za prolaz, ništa posebno.
Kao i mnoge, hladna poprilično bez puno emocije, bez ljubljenja i nekog gfe doživljaja. Kad sam počeo malo više divljat na njoj onda kao da se malo više uživila. Ali nije dala da ju previše lupam po dupetu ili primjerice uhvatim za vrat. Zato nije prigovarala kad sam joj skoro kosu otkinuo 😂 barem nešto. Nije prigovarala oko nijedne poze.
Da je neko posebno iskustvo, nije. Ali, bilo je i puno gorih pa lagani win.
Jel joj je cimerica Mel još u stanu? Nevidim je na stranici.
 
Dragi forumaši iz Broda sam dolazim u Osijek pa ako ima neka naša cura zamolio bih vas da se javi. Nema veze koliko je. Nazalost u Brodu triba samo ove s ege ugl Brazilke
 
Jebo vas ja nemojte te s plavog oglasnika zar nevidite da je lažnjak još isključivo porukom na whatsapp.
To neki muškarac stoji iza toga i traži vas bon kad dođete na adresu. Nije prvi put da vas upozoravam na to nije prava pička ako nije javljanje samo pozivom al to nećete naić na Osijeku nego Zagrebu.
Ja se javljam samo na whapp porukom prvo za dogovor a sa kime se dogovorim može me nazvat da se vidi da ne muljam. A prevaranti će te uvijek prevariti od toga ne pobijec
 
Jel se zna koja je ženska zapravo iza ovih profila što su 100€/30min?






 
Jel se zna koja je ženska zapravo iza ovih profila što su 100€/30min?






odes, vidis, ako ti ne pase, zahvalis se i odes
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh