OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav , bio kod polly danas iskreno ljudi nista posebno bj sa gumicom (prvi put da sam to ikad probao dozivio a u poslu sam vec dugo😂) bila na meni 2 min stvarno vrhunski krenula i odma onda onako doggy preko kurca sam da se zavrsi . Upale neke dvije prijateljice usred seksa bolje da sam snjima bio jer su htjele i vjv bi se potrudile , inace dobro jako izgledam pa nekako uvijek znam da i cure vole kad dodem , ali ovo mi je totalno bezveze bilo . Sa njom u tom apartmanu je i ona lizz puno bolje izgleda po meni .
Jel Lizz ista sa slika?
 
Imate li neki prijedlog za Madarsku,Cesku i Slovacku htio bi udradit turu da ih izjebem po par iz svake drzave
 
Osim Brazilki nema kera u Osijeku osim Merceduse, Brazilke po cijeni jesu skuplje i zgodnije naravno neke super izgledaju ali ne jebu se ni za kurac (ovi sto imaju 25+ kurac tu lazu vas) totalno su picke nezainteresirane nije bitno ko je jebac kakav
 
dodes kod nje na kraju nije to ona nego neka druga a ova ti tamo sa strane tipka po mobu, za te pare usluga nikakva dugo nam jos treba za pravi nivo
 
Osim Brazilki nema kera u Osijeku osim Merceduse, Brazilke po cijeni jesu skuplje i zgodnije naravno neke super izgledaju ali ne jebu se ni za kurac (ovi sto imaju 25+ kurac tu lazu vas) totalno su picke nezainteresirane nije bitno ko je jebac kakav
Normalno da su ne zainteresirane ako ti je alatka manja od 16cm
 
Normalno da su ne zainteresirane ako ti je alatka manja od 16cm
To je u večini slučajeva istina iskreno ako gledaš kave veličine su im dilda nije ni jedan ispod 18 rijetko koja kupuje dildo ispod 18 ali toopet i zavisi od žena jer neke su dosta uske i dosta njima kod nas čak više od 16 cm neodgovara jer znam da sam bio s jednom curom i kad sam imo seks s njom nije joj bilo ugodno a opet nisam ni toliko velik
 
To je u večini slučajeva istina iskreno ako gledaš kave veličine su im dilda nije ni jedan ispod 18 rijetko koja kupuje dildo ispod 18 ali toopet i zavisi od žena jer neke su dosta uske i dosta njima kod nas čak više od 16 cm neodgovara jer znam da sam bio s jednom curom i kad sam imo seks s njom nije joj bilo ugodno a opet nisam ni toliko velik
Ja još nisam imao problema, ako je blizu veličine iPhonea to je sasvim ok.
Veličina stvarno zavisi od cure do cure što joj pase isto stvar je i kod nas, netko voli uze, netko malo šire.
Sama zaintersiranost zavisi od cure do cure, ima profesionalki koje će naći sitnicu koja im se sviđa kod tebe i biti potpuno zainteresirana. Onda imaš one kojima se moraš sviditi i onda opet ima onih koje ne znam šta da radiš nikad neće biti zainteresirane i odradit će reda radi, više ćeš ti raditi jedino se možeš nadati da će neće cendrati.

Ja nisam siguran jel bolje kada šute ili pričaju, pamtim 2 iskustva kada je bilo bolje da šute. Jedna je nakon 20 min rekla milk it, a druga je rekla da ju nerviram jer mi puši polutvrdi kurac. Nakon oba komentara sam izgubio interes.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh