OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Sada sa se dopisivao sa Beatrice pa mi rekla da zaista ima problema ali ne navodi kakvih.
Rekla da će uskoro nastaviti.
 
Pozdrav , bio kod polly danas iskreno ljudi nista posebno bj sa gumicom (prvi put da sam to ikad probao dozivio a u poslu sam vec dugo😂) bila na meni 2 min stvarno vrhunski krenula i odma onda onako doggy preko kurca sam da se zavrsi . Upale neke dvije prijateljice usred seksa bolje da sam snjima bio jer su htjele i vjv bi se potrudile , inace dobro jako izgledam pa nekako uvijek znam da i cure vole kad dodem , ali ovo mi je totalno bezveze bilo . Sa njom u tom apartmanu je i ona lizz puno bolje izgleda po meni .
 
Neko ima više info o ovoj Ani ( prošli tjedan bila Alice)?

Grob
To na slikama je ona
Jako je niska i nezna engleski
Od gfe ni G
Bj s kondomom
Sise ispuhane
Ona nezainteresirana
Kao da je po kazni
 
Dugo već pratim ovaj forum, i mogu samo reći dečki svaka vam čast ! Pa vi svi ste postali pravi stručnjaci u pisanome izražavanju. Čak vidim da obožavate koristit šatro neke skračenice bj, cim, cum...valjda da bude uvjerljivije jel ?? Ali stvarno, uistinu, svaka čast !! Pa to su pravi eseji, priče, romani...nevjerojatno. Moram priznati pomalo sam ljubomoran na toliku maštu, jer meni u mome poslu bi jako dobro došla! Kaže ovaj " ona legla potrbuške i od pogleda u to dupe probudio se pjevac...." hahaha majko mila!
A s druge strane, koliko vidim, nikada nitko (!), na 321 stranici ovog foruma, nije objavio nijedan dokaz da je bio sa ženskom! Naravno dokaz u smislu fotke, ili ćete mi reći da je nemoguće u sat vremena kriomice snimiti jednu fotku, pa makar iz bilo kojeg ugla? Šta zar imaju senzore za upaljenu mobilnu kameru, laserske zrake, zaštitare koji sjede pored vas ? Ne dečki moji, naravno da nemaju ništa od toga, nego dajte se spasite i prestanite više živjeti u Matrixu....Pa jebote zar vas nije bruka samih sebe kad se u ogledalo pogledate...mislim pretpostavljam da se pogledate ponekad? Nije valjda da samo drkate u uglu zamračene sobe ?
Da ti skupimo svi pomalo, pa odi izjebi i ti nešto vidiš da si pod stresom haha
 
Pozdrav iz Dalmacije....

moram vam priznat da imate puno bolje cure nego mi u Splitu.... reklo bi se svakom po zasluzi... nemate ruskinja i ukrainki i to vas spašava jer one dolaze sa po 10 profila i rade zbrku od oglasa...

ako moze koji info o ovoj curi a da je netko bio

 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh