OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

U petak 15.9. idem sa legama u Mađarsku Slovačku I ČeškuIdemo tako tulumarit ima par nočnih klubova koje če mo posjetit isto tako i bordela tulumarit će mo 2 tjedna. E sad ovako imamo jedno slobodno mjesto i tražimo još jednog koji je zainteresiran da pođe s nama. Smiještaje smo sredili trebate samo ponjet 300 eura+novce koje će te tamo potrošit . E sad ko je zaiteresiran za odlazak s nama nek lajka objavu i sutra će mo lege i ja izabrat ko će ić s nama.
E ovako odabrali smo tko će ić s nama ddd2 čestitam ako si se slučajno pridomislio ide s nama Dr_Who.
 

Da li je kod ove ko bio. Nekako mi cudno izgleda al vidim da se vratila pa valjd ima klijentele.
 

Koja je bolja od ove dvije? Nešto sam bio vidio u vezi Jully da je dobra, al kakva je ova Stella?
 

Koja je bolja od ove dvije? Nešto sam bio vidio u vezi Jully da je dobra, al kakva je ova Stella?
Mislim da je to ista osoba jer piše kao da nemaju tetovažu a imaju na slici
 

Koja je bolja od ove dvije? Nešto sam bio vidio u vezi Jully da je dobra, al kakva je ova Stella?
Podijeljena su mišljenja u drugim temama za ovu prvu - ima li tko iskustva?
 
Ošo ja danas kod ove
reko malo da se zagrijem prije putovanja xD. Vidim mala zgodna ljepe prirodne slike
dobra guza reko ajd otić ću jer nisam bio tu kad je bila prošli put.
Otvori ona vrata a ja gledam zbunjeno šta je ovo sad jer sam adresu fulo ili šta gledam nije to ta cura nego neka nikakva ružna i nabijena ima mišiće veće od mene. Okrenio se i ošo.
To ja zapravo ova
 
Ošo ja danas kod ove
reko malo da se zagrijem prije putovanja xD. Vidim mala zgodna ljepe prirodne slike
dobra guza reko ajd otić ću jer nisam bio tu kad je bila prošli put.
Otvori ona vrata a ja gledam zbunjeno šta je ovo sad jer sam adresu fulo ili šta gledam nije to ta cura nego neka nikakva ružna i nabijena ima mišiće veće od mene. Okrenio se i ošo.
To ja zapravo ova
Ja baš mislio i cimnio ju prije 5min, dobro da si napisao i uštedio mi uzaludan put, tnx
 
Ošo ja danas kod ove
reko malo da se zagrijem prije putovanja xD. Vidim mala zgodna ljepe prirodne slike
dobra guza reko ajd otić ću jer nisam bio tu kad je bila prošli put.
Otvori ona vrata a ja gledam zbunjeno šta je ovo sad jer sam adresu fulo ili šta gledam nije to ta cura nego neka nikakva ružna i nabijena ima mišiće veće od mene. Okrenio se i ošo.
To ja zapravo ova
Šta ju nisi pitao koje proteine pije jebala sebe da krenem i ja...
 
Jel tko nataknio ovu stellu na kraju?


Ovo je isto ona izgleda (osim jedne slike)

 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh