OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Jel ovo ona ista cura koja je bila tu u osijeku prije cca 6 mjeseci? Isti je profil ali neznam dal je ista riba ili je nekom prodala profil
 
Odem na ege vidim 12 cura u Osijeku reko aj super valjda je došla nekakva dobra da mogu jebat. Kad ono kliknem na Osijek a ono neka Zafira napravila 50 profila jebem joj čevap kakva je nebi ju ni rajčicom gađao
 

Jel ovo ona ista cura koja je bila tu u osijeku prije cca 6 mjeseci? Isti je profil ali neznam dal je ista riba ili je nekom prodala profil
Bio ja sinoc,uzas je. Taman prije mene izlazi klijent,nadrkana,pozuruje,ruzno napravljeni silikoni,gadna u faci...jedino sto ima ok dupe
 
U petak 15.9. idem sa legama u Mađarsku Slovačku I ČeškuIdemo tako tulumarit ima par nočnih klubova koje če mo posjetit isto tako i bordela tulumarit će mo 2 tjedna. E sad ovako imamo jedno slobodno mjesto i tražimo još jednog koji je zainteresiran da pođe s nama. Smiještaje smo sredili trebate samo ponjet 300 eura+novce koje će te tamo potrošit . E sad ko je zaiteresiran za odlazak s nama nek lajka objavu i sutra će mo lege i ja izabrat ko će ić s nama.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh