OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ima li netko iskustva s ovom?

Dakle, planiram do Osijeka pa mi je ova zapela za oko, poslao sam joj mail i dobio automatski odgovor, citiram:

Bok,
evo ak si zainteresiran, malo da se opisem i predstavim, i da napisem kaj tocno trazim tu..
postavila sam oglas iz požude za seksom, imam 26 godina.
Plavusa, velike cice, za odradit odlican titjob haha..
Inace visoka sam 162cm, imam 58 kg.

Pruzam seks, masaže, pušenje, neke fetiše. Manje vise sam zabavna, otvorena osoba. Imam svoj prostor. Zivim sama.
Od masaza radim klasicu, masazu golim tjelom, masazu sa zavrsetkom itd..a od seksa radim obican seks, oral, anal ovisi..

O cijeni se dogovorimo..
to je to ukratko..

za neko konkretan dogovor, javis mi se na www.seksoglasnik.com .. ja se tam zovem MatejaBomba.. tam se dogovorimo konkretno gdje i kad se nađemo cijenu i sve ostalo, nije fejk il zajebancija, nego ne odgovaram svima tu, imam previse poruka..

Kraj citata.

Otišao sam na tu stranicu, no to je očigledno neka prevara jer bez plaćanja ne možeš doći do kontakta...ima li tko kakvih iskustava?
Naravno da je prevara, jer već ako ti je odgovorila na mail mogli ste nastaviti komunikciju i sve se dogovoriti. Ne bi te slala na drugu stranicu koja se plaća da se dogovorite...
 
Neznam što više raditi ali treba odjebat sve koji muljaju traže unaprijed ,bonove,nemoj zvati nego Viber ili watsap nemoj zvati odavde nego zovi preko ovog onog .nijedna neće da se javi da razgovara ako je ona sve to u pm
Kad bude br i kad se javi ok
 
Zvao je na mob,nije odgovarala na poruke,a trebalo je i iz nekoliko puta da se javi na mobitel,uglavnom mene nije trazila nikakav Abon i ta sranja,budi uporan i zovi je dok se ne javi. Ja sam je zvao valjda 15-ak puta dok se nije udostojila javit. Kad se javi napokon brzo se sve moze dogovorit,gdje kad i kako. Koliko sam shvatio smo anal ne radi
Fejk je.. Traži 100 kuna unaprijed.. Barem meni... Ja ti dam 1000 ako me spojis s njom
 
I jedna i druga su prevare.To što vi ne znate da ukoliko se u oglasu podcrta da se zove samo na viber i ukoliko joj je ime sačinjeno od ''vruća'' ''željna'' ''pohotna'' samo govori o tom kolko ste naivni,al ok ima dosta starijih ljudi ovdje.

Također ovaj damir je napravio profil samo za to da bi napisao recenziju za oglas koji je fejk.
Točno... Laž.. Ja sam mu reko da me spojo s njom dam njemu iljadu... Traži bonove.. Kad jjoj objasnos situaciju blok...
 
Ništa ništa ništa ...
Malo da probudim Osijek i okolicu nekad bilo sad se spominje ne tako davno u Osijeku se moglo ipak nešto naći kad ti se digo mogo si u kratkom vremenu dogovoriti druženje bilo je tu svega i mladih djevojaka studentkinja djevojka iz sela oko Osijeka koje su dolazile dnevno odraditi kao u firmu sve u svemu za današnje prilike solidno odrađivale dogovor kako je nastupila pustoš Slavonije tako su i one nestale....
 
Evo nova Brazilka na EGE "u Vukovaru". Samo ova je verificirana za razliku od zadnje.

Nema logike da dolaze tamo, a nema ništa u OS jedino što bi držalo vodu je da ju branitelji taslače ovih dana :D
 
Pa to samo da jedna "prosječna" dođe imala bi kompletan monopol...
Ne mora čak biti ni prepička, nek bude ono prosjek i mogla bi birat šta i kako hoće, jer jednostavno ponude nema u Slavonij. Ima putena kao, ali mislim da to nije vrijedno spominjanja za neku ozbiljniju razinu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh