OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Prvo pitaš o ženi pa onda nisi iz Osijeka Pa prijatelj kaže
Muljaš prijatelju ili znaš ili neznaš ako ko ima nešto neka otvoreno komunicira znači preporuči s brojem ili ovo treba ugasiti bar što se tiče Osijek a iokolice
Sta pričaš gluposti ja sam naglasio da mi je prijatelj reko da je bio prije kod neke starije žene iz ružine ulice pa sam htjeo pitati ovdje jer ima ili me zajebava šta ti nije jasno da znam nekog preporučio bi
 
Jel ima koja iz os,vk,vu da nije samo merceduša. Daj nek mi netko posalje broj od neke na instagram,moj instagram damirslav.
 
Jeste toliko navalili pa je ona ženska maknula oglas,ona što je trebala doć ovaj tjedan?

Isto tako vi koji čitate a znam da čitate,dajte prestanite spamat sa oglasima neće vam se ni jedna javit na to,jebemu mater.
 

Dakle, planiram do Osijeka pa mi je ova zapela za oko, poslao sam joj mail i dobio automatski odgovor, citiram:

Bok,
evo ak si zainteresiran, malo da se opisem i predstavim, i da napisem kaj tocno trazim tu..
postavila sam oglas iz požude za seksom, imam 26 godina.
Plavusa, velike cice, za odradit odlican titjob haha..
Inace visoka sam 162cm, imam 58 kg.

Pruzam seks, masaže, pušenje, neke fetiše. Manje vise sam zabavna, otvorena osoba. Imam svoj prostor. Zivim sama.
Od masaza radim klasicu, masazu golim tjelom, masazu sa zavrsetkom itd..a od seksa radim obican seks, oral, anal ovisi..

O cijeni se dogovorimo..
to je to ukratko..

za neko konkretan dogovor, javis mi se na www.seksoglasnik.com .. ja se tam zovem MatejaBomba.. tam se dogovorimo konkretno gdje i kad se nađemo cijenu i sve ostalo, nije fejk il zajebancija, nego ne odgovaram svima tu, imam previse poruka..

Kraj citata.

Otišao sam na tu stranicu, no to je očigledno neka prevara jer bez plaćanja ne možeš doći do kontakta...ima li tko kakvih iskustava?
 

Dakle, planiram do Osijeka pa mi je ova zapela za oko, poslao sam joj mail i dobio automatski odgovor, citiram:

Bok,
evo ak si zainteresiran, malo da se opisem i predstavim, i da napisem kaj tocno trazim tu..
postavila sam oglas iz požude za seksom, imam 26 godina.
Plavusa, velike cice, za odradit odlican titjob haha..
Inace visoka sam 162cm, imam 58 kg.

Pruzam seks, masaže, pušenje, neke fetiše. Manje vise sam zabavna, otvorena osoba. Imam svoj prostor. Zivim sama.
Od masaza radim klasicu, masazu golim tjelom, masazu sa zavrsetkom itd..a od seksa radim obican seks, oral, anal ovisi..

O cijeni se dogovorimo..
to je to ukratko..

za neko konkretan dogovor, javis mi se na www.seksoglasnik.com .. ja se tam zovem MatejaBomba.. tam se dogovorimo konkretno gdje i kad se nađemo cijenu i sve ostalo, nije fejk il zajebancija, nego ne odgovaram svima tu, imam previse poruka..

Kraj citata.

Otišao sam na tu stranicu, no to je očigledno neka prevara jer bez plaćanja ne možeš doći do kontakta...ima li tko kakvih iskustava?
Da to je to, ja sam tamo par njih našao...
Još su one meni platile 😉
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh