OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Vjerojatno laznjak....
Nije fejk, ali to je ona neka mutava agencija sto dovodi te latine s kojom se tesko dogovorit jer odgovaraju na poruke svake prijestupne godine. Oni stavljaju i na plavi oglasnik oglase tih cura sto su tu.
 
66 poruka imas na forumu, recenzija okruglih 0, posjecenih djevojaka isto toliko. Pisi i dalje, mozda te netko nekad i shvati ozbiljno.

58 poruka, također tocno 0 recenzija napisanih. Al bitno da sve znate o svakoj curi obojica. Samo naprijed carevi, vase poruke mi uljepsavaju dan
I evoga počela je rasprava super
 
Hahah i ova je trans
Koliko sam ja upratio ta je iznimno hvaljena u svim gradovima u kojima je bila, nitko nije spominjao da je trans, osim nekoga u ovoj temi koji je bubnio i osto živ (a nije ni bio)
 
Odlicna djevojka tjelo 10/10
Oral 10/10
Jednostavno se nisam nikad proveo bolje i da sam uzivao ovako sve pohvale.. Naravno da cu ponovit cim budem mogao opet..
Cijena 250 eur
 
pa odi, provjeri jeli je trans. Kao sto je kolega napisao, da je svak hvali. A tko zna, mozda si TI trans?
Pa kolega, nemoj tako javno.
@ddd2 I @Jiji7 su se nanjušili a ti odmah tako. Zašto bi plaćali ? Pa oni su jedan drugog pronašli.

Naguzili ste butre koje su imale veci kurac od vas pa sta sad,dogodi se :)
A mozda bi mogli bi obraditi jedan drugog? Buduci da vam kita i Adamova jabucica ne smetaju,sta fali...zivio rodjo
 
Ili se javite kolegi @ddd2. On ga prima besplatno u dupe samo za reklamu
Ja vamo uopće nisam započeo vrijeđanje a ti odma se vamo uzjebo i počeo pričat o transima i šupcima. Ili si klinjo koji je vamo došo da provocira, ili si možda stari matori jarac koji nije ništa drugo jebo u životu osim kurvi ili transa 😝. Ili si lik koji ima kvocijent inteligencije ko današnja temperatura, ili možda imaš mali smoki pa jedini naćin da si digneš ego je da vamo vrijeđaš ljude.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh