OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ja kad sam bio kod "moje" mulatkinje Yasmin preko ljeta, produzila boravak 2 dana zbog mene i ugasila oglas... a bila tu u Osijeku. (Naravno da se sprdam za ovo da je "produzila boravak zbog mene")

Tako da ako je Gabriella tu, mozda je ugasila oglas jer ne planira primati dodatne klijente van dogovorenog.
Bio. Bome ona je, inače iznimno popularna instagramuša


Prekrasna, odlično dupe. Puno bolje nego na slikama (gdje na nekim izgleda premršavo i bez oblina). Ide za Brazil.

Ja jebiga nisam mogao finiširati u 1h, jebiga uz određeni stres kad se bavim ovime (nikad ne znaš šta će te dočekati) = erekcija na 80% + kondom i mogu jebat do preksutra... Vruće mi bilo u stanu, no one su ipak navikle na toplije vrijeme.
No to je moj problem, cura odlična. Istina je ono iz drugih tema da nije izdepiliranih nogu, no nije mi smetalo niti mi je ružno, samo je malo čudno za vidjeti, pogotovo instagramušu. Uglavnom preporuka kad se vrati
 
Jučer je rekla da je, dogovorio za večeras, sad je oglas ugašen... Na drugoj temi su govorili da ide nazad u Brazil, pitanje je na šta ću naletit...
Bio sam prekjučer, slatka mala, rekla je da ide za 2 dana i jedva čeka nazad kući. Hahahah i ja se iznenadio za neizdepilirane noge 🤣🤣. Čak sam mislio i ponoviti, jako ugodna, između rundi samo Google translate, engleski jako slabo. 99% da je otišla.
I da, sa agencijom je dogovor to joj se baš i ne sviđa koliko sam skužio.
 
Bio sam prekjučer, slatka mala, rekla je da ide za 2 dana i jedva čeka nazad kući. Hahahah i ja se iznenadio za neizdepilirane noge 🤣🤣. Čak sam mislio i ponoviti, jako ugodna, između rundi samo Google translate, engleski jako slabo. 99% da je otišla.
I da, sa agencijom je dogovor to joj se baš i ne sviđa koliko sam skužio.
Jel to baš neka specifična aplikacija koju koristi? Melje na portugalskom, a ovo odma piše, nisam skužio da to ima klasični google translate...

Da, defintivno je agencija, jer se dopisuješ na engleskom, a ona jedva zna beknuti...

I nije mi jasno ima 159k folowera da joj je nužda da se jebe za 200€ po svijetu 🤷‍♂️
Čuo sam recimo da se žanamari roka za 30k kn (i to možda ne sa svakim)

Također taj instagram profil joj nema nigdje dočarano fino dupe, čak je misleading sa nekim slikama na kojima je premršava/bez oblina radi kojih je skoro nisam kontaktirao. Ko to vodi nema pojma
 
Jel to baš neka specifična aplikacija koju koristi? Melje na portugalskom, a ovo odma piše, nisam skužio da to ima klasični google translate...

Da, defintivno je agencija, jer se dopisuješ na engleskom, a ona jedva zna beknuti...

I nije mi jasno ima 159k folowera da joj je nužda da se jebe za 200€ po svijetu 🤷‍♂️
Čuo sam recimo da se žanamari roka za 30k kn (i to možda ne sa svakim)

Također taj instagram profil joj nema nigdje dočarano fino dupe, čak je misleading sa nekim slikama na kojima je premršava/bez oblina radi kojih je skoro nisam kontaktirao. Ko to vodi nema pojma
Postoji Google Translate aplikacija, to ti je to sranje gdje pričas a ono automatski prevodi. A ovih 159k followera bi mogli bit i fake followeri.
 
Postoji Google Translate aplikacija, to ti je to sranje gdje pričas a ono automatski prevodi. A ovih 159k followera bi mogli bit i fake followeri.
Cak i da nisu fake followeri, nama se to cini kao puno followera tu na balkanu ali kad pogledas koliko Brazil ima stanovnika(200milijuna~), to je nista. Od followera se ne zivi a u Brazilu sigurno ne moze uzeti 200e na sat.
 
Ma znam da ne može toliko zaradit na sat, no pitam se dali joj je nužda to raditi, kad je bila priča da sa 10k folowera možeš živjeti od sponzora. U pauzi mi je spominjala da je sponzorira neka firma. Oh well, kurvanjska posla... Samo nek dolaze i u Os...
Nisam pitao, ali imam neki dojam da joj se ne sviđa Os (i neko šugavo vrijeme je bilo i hood ne izgleda nešto) i rekla je da jedva čeka povratak u Brazil.
 
Ma znam da ne može toliko zaradit na sat, no pitam se dali joj je nužda to raditi, kad je bila priča da sa 10k folowera možeš živjeti od sponzora. U pauzi mi je spominjala da je sponzorira neka firma. Oh well, kurvanjska posla... Samo nek dolaze i u Os...
Nisam pitao, ali imam neki dojam da joj se ne sviđa Os (i neko šugavo vrijeme je bilo i hood ne izgleda nešto) i rekla je da jedva čeka povratak u Brazil.
Meni je rekla da joj je ok Osijek i ljudi s kojima se susretala, kaže voli piti pivo i pušiti travu i da joj najviše fali njezino društvo, ne znam ali mislim da naša loša naselja izgledaju bolje od većine što kod njih ima...
I da po mome najbolje umjetne sise do sada što sam probao, ono po meni top topova
 
pa skoro sve ove sto su dolazile s ege su bile trans i davali ste im masne pare i napaljivali na njih ,iako ste znali duboko u sebi ds su trans... a sad kad neka prixna da je trans vam se gadi haha🤣
Hahah i ova je trans
 
Hahah i ova je trans
66 poruka imas na forumu, recenzija okruglih 0, posjecenih djevojaka isto toliko. Pisi i dalje, mozda te netko nekad i shvati ozbiljno.
pa skoro sve ove sto su dolazile s ege su bile trans i davali ste im masne pare i napaljivali na njih ,iako ste znali duboko u sebi ds su trans... a sad kad neka prixna da je trans vam se gadi haha🤣
58 poruka, također tocno 0 recenzija napisanih. Al bitno da sve znate o svakoj curi obojica. Samo naprijed carevi, vase poruke mi uljepsavaju dan
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh