OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Treba bojkotirati ove s EGE dok ne spuste cijene ispod 150, kolektivno. Kako jedna Barcelona može imati jeftinije kurve nego Osijek, btw ako ste bas željni cjenkajte se, na prvoj poruci sam agenciji rekao pre skupo hvala, odmah su poslali 220e sat, ko voli nek izvoli
 
Treba bojkotirati ove s EGE dok ne spuste cijene ispod 150, kolektivno. Kako jedna Barcelona može imati jeftinije kurve nego Osijek, btw ako ste bas željni cjenkajte se, na prvoj poruci sam agenciji rekao pre skupo hvala, odmah su poslali 220e sat, ko voli nek izvoli
Tako sam i ja ovoj agenciji prosli tjedan poslao kada su trazili 250e, ja im kazem ostale djevojke u Osijeku traze 200e i toliko mogu platiti za sat vremena - pristali su.

Ne vjerujem da ce ikada spustiti ispod 150.
 
Dobijem lagani proljev kad citam sto se ovdje pise, bojkotirati EGE, tako mzoes otic u pekaru bojkotirati burek, jer ti je preeskup, osnova ponuda i potraznje, nemas lokalnih kurvi kako bi mogao pricati o cijeni, a oni mogu dizati dokle god im ljudi placaju, za 1500kn sat vremena, kome je komfort da ode tu u krugu od 20km, neka ide, za te novce prije bi otisao do Zg-a ili Pečuha, gdje vam je najmanju ruku upola cijena i veci izbor, isto tako na forumu se dosta pise o oba mjesta. (Zg cijene nisam siguran, ali oko 400kn/pol sata, mađi vam je sat vremena 400-500kn, ako gledate Mohač to vam je isto pusto poprilicno, ima 2 jedna debela, druga glupa da boli glava, dvije sto su bile dobre su osle raditi dalje)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh