OnlyFans djevojke

Sta nije stavio haha tko god kupi hvala bogu da neće stavit ja imam sve i zadnji cak svaki video je 25 dolara zasto bi netko dao dzabe ako ga kupio

osim sto nisi pismen, slijep si i retardiran

slijep zato jer ne vidis da je jucer postavljena Balkan Fun - Laura. 3k+ downloada i link maknut. tko je mislio skinuti skinuo je

retardiran zato jer mislis da ce ti netko dati 45€ za nekoliko videa

Balkan Fun - Laura - jucer

Balkan Fun - Ana - kroz par dana, kad dodem kuci


i ostalo uskoro...

a ti retardu prodaj to za 45€, ja cu stavljati i dalje besplatno
 
Ja ne tražim 45 euro vidis da si kreten imam sve i jedan video od Balkan fun sve i jedan Melanie i sve slike pretplaćen sam tako da a kako god okrenete ima tu budala koji kupuju video po 25 nek kupuju kad im puno 5 za video kolko su ljudi kreteni kupuju video uratke od Balkan fun a imaju ih objavljenje na mrezama
 
Ja ne tražim 45 euro vidis da si kreten imam sve i jedan video od Balkan fun sve i jedan Melanie i sve slike pretplaćen sam tako da a kako god okrenete ima tu budala koji kupuju video po 25 nek kupuju kad im puno 5 za video kolko su ljudi kreteni kupuju video uratke od Balkan fun a imaju ih objavljenje na mrezama
O krv ti hebem, pa sam za sebe kažeš da si budala, pa jel realno da kažeš ima budala koji kupuju video za 25, a ti pretplaćen i kupio videe?
 
O krv ti hebem, pa sam za sebe kažeš da si budala, pa jel realno da kažeš ima budala koji kupuju video za 25, a ti pretplaćen i kupio videe?
Ako vas zanima tocan iznos koji sam dobio od ljudi tu s ovog foruma telegrama i raznih stranica sto sam se reklamirao izračuno sam oko830 eura eto pa sad vidite dal sam u minusu i da napomenem neki su davali i po10-12 za video
 
Sad se pitate zašto kupujem video od 19-25 dolara zato sto sam skuzio da zaradim 100 eura na tom istom videu netko da 7 netko 12 i nabere se jeftinije ljudima kupit od mene nego na stranici
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh