OnlyFans djevojke

Gabrijela Šimunec lažov i prevarant dogovoren sex i sve ostalo ispali pokupi pare i to je to. Čuvajte se

Nije mi jasno dokle mislite svi da ce domace neke picke ic na Plavi oglasnik. Pa jebote rugali bi im se svi....izuzevi ovih poznatih kurvetina sta su na OF i cije snimke i slike saljete i koje isto niko od nas nece jebat vec odredeni....
 
Nije mi jasno dokle mislite svi da ce domace neke picke ic na Plavi oglasnik. Pa jebote rugali bi im se svi....izuzevi ovih poznatih kurvetina sta su na OF i cije snimke i slike saljete i koje isto niko od nas nece jebat vec odredeni....
Meni još jača ova napomena na kraju "Čuvajte se"
Čega da se čuvamo, prištavog klinca sa naočalama koji jede napolitanke dok tipka i slaže krišom lažne profile skrivećki na maminom računalu prije nego se ona vrati sa posla.
 
"Da se slučajno ne zajebu....." 🙆🙅🤦
tipa da uplate 200-300 eura nepoznatoj osobi na Wallet account bonom, te ostanu praznog džepa i suhog qurtza,
Zanima me što se sve "slučajno" treba dogodit da netko tko ovo radi ne posumnja da je to najgluplja prevara što postoji na webu.
 
"Da se slučajno ne zajebu....." 🙆🙅🤦
tipa da uplate 200-300 eura nepoznatoj osobi na Wallet account bonom, te ostanu praznog džepa i suhog qurtza,
Zanima me što se sve "slučajno" treba dogodit da netko tko ovo radi ne posumnja da je to najgluplja prevara što postoji na webu.
Da ti malo pojasnim. Znam ljude koji su ugovorili da se nadju s njom bla bla sve to. Izradila ih je zato sto su mladji pa su se zeznuli. Sad ti debil trebas da pljujes zato sto sam upozorio da se ne uplacuje njoj nista. De malo skontaj debilcino jedna da 99% spodoba zenskih ovdje ne zasluzuje nista ni 1 cent da im se uplati, a ti nastavi pljuvat iako nemas pojma o prici
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh