OnlyFans djevojke

Pa mogao si mi napisati u startu da nemaš karticu i nemaš Onlyfans nego lažeš da ne uzimaš ti od nikoga a mene prozivaš da nemam 10€ jer se češeš gdje te svrbi. Žao mi je što si žrtva obiteljskog nasilja. Izaberi koji video želiš. Kupit će ti čiko za Božić jer te žali.
Imam ja para kolko ti neces imat nikad zato si i doso zicat na forum content a kolko vidim kazu da se i po drugim forumima pjenis za bozic ti mozemo svi mamu izjebat
 
Pa stavljaj mišu maji. Ja sam te napoooo 🤣 🤣
Pročitaj pravila ovoga forumima pa možda shvatiš da ova tema nema mjesta tu.
Nemoj stavljati sranja šta nisu OF. Imaš po forumima dosta novoga: Dušica itd. pa kopiraj.

Mene zanima jel Dragan jebo ili je bio zauzet sa pivom ispred dućana?
Ja sam bio u Celju al mi bila gadna Marija, bolje bile druge.
Gle ti si obični trofazni, industriski debil, i misliš da si neka fora, misliš da ako se nezna tko si da vrijeđanjem postižeš neki ponos, pogledaj se u ogledalo i vidjet ćeš koliki si jadnik.
 
Pa stavljaj mišu maji. Ja sam te napoooo 🤣 🤣
Pročitaj pravila ovoga forumima pa možda shvatiš da ova tema nema mjesta tu.
Nemoj stavljati sranja šta nisu OF. Imaš po forumima dosta novoga: Dušica itd. pa kopiraj.

Mene zanima jel Dragan jebo ili je bio zauzet sa pivom ispred dućana?
Ja sam bio u Celju al mi bila gadna Marija, bolje bile druge.
Da i nisi ti bio u nikakvom Celju, nemaš ti para za to
 
Pa stavljaj mišu maji. Ja sam te napoooo 🤣 🤣
Pročitaj pravila ovoga forumima pa možda shvatiš da ova tema nema mjesta tu.
Nemoj stavljati sranja šta nisu OF. Imaš po forumima dosta novoga: Dušica itd. pa kopiraj.

Mene zanima jel Dragan jebo ili je bio zauzet sa pivom ispred dućana?
Ja sam bio u Celju al mi bila gadna Marija, bolje bile druge.
Hahaha, koji si ti debil, jel ti pušiš kurac doma tati il ? Nešto si mnogo pametan dečko.
Marija bila gadna, sve ostale bile bolje a pobjedila sa 77% glasova, znači 77% ljudi su vjerojatno glupi il slijepi 😂😂😂
Il si ti možda pederčić
 
Da i nisi ti bio u nikakvom Celju, nemaš ti para za to

Ima netko neki video iz sajma erotike slovenija ?
Ma kakvi, nisam ja bio. Ti si bio. Zato i tražiš video. Ja nemam ova videa sa Sajma i na njima nisam ja. 🤣 🤣
Mislio sam da radiš u Marijinom marketingu jer na forumu imaš 200 postova a svaki o njoj. Preglup si ti za to. Vjerojatno si iz Marijinog rodnog mjesta pa dok visiš ispred lokalnog dućana sa mokrom braćom kad ona prođe žicaš da ti da pičke jer je promoviraš po internetu.
 
Gle klosara opet se pravda i dokazuje i istrazuje kom odakle koji content koji si ti s ove slike da nisi onaj s najmanjom kitom koji moze samo drkat jer ne mozes zadovoljit zenu pa se tu istresas na ljudima
 
Gle klosara opet se pravda i dokazuje i istrazuje kom odakle koji content koji si ti s ove slike da nisi onaj s najmanjom kitom koji moze samo drkat jer ne mozes zadovoljit zenu pa se tu istresas na ljudima
Kad ne želiš da ti čiko kupi nešto za Božić onda ništa. Sinko, želim ti puno mentalnoga zdravlja koje ti nedostaje. Nisi ti kriv što te je tata tukao.
Sretan Božić!
 
Hahahaha koji fico bokte jebo ja imam samo 1 acc a ovo si lupio laz zescu em zicas contente em lazes em tu napadas ljude gnjavis s glupostima
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh