OnlyFans djevojke

Netko od ovog?

 
header.jpg

sandrateilorr

header.jpg

erika_cherry

header.jpg

lolalala23
 
Internet ratnice najaci si!!! Samo da Jos nesto i objavis kao Lovator recimo, mnogo si jak batooo
Ma nisam ja ništa objavio. Zato si mi se i javljao i prosio jer sam imao samo 300 postova i preko 40 000 lajkova. Na profilu koji sam imao prije toga preko 100 000 lajkova. Garant su mi se zato javljale sve ove gube jer nisam ništa objavio. 4 godine prosiš po forumima gubo bez da si išta stavio i varaš ljude preko poruka.
 
Pa stavljaj mišu maji. Ja sam te napoooo 🤣 🤣
Pročitaj pravila ovoga forumima pa možda shvatiš da ova tema nema mjesta tu.
Nemoj stavljati sranja šta nisu OF. Imaš po forumima dosta novoga: Dušica itd. pa kopiraj.
Ja idem, da je konačno jebem tamo, meni je ona top, tolko poznata i popularna a tolko normalna draga osoba, bez preseravanja
Mene zanima jel Dragan jebo ili je bio zauzet sa pivom ispred dućana?
Ja sam bio u Celju al mi bila gadna Marija, bolje bile druge.
 
I stavljat cu nesto sto nije OF isto ako je neka zajebancija i domaci content cim se ljudima svida to vidis po lajkovima kad nesto ubacim tako jos mi niko nije reko brisi to sta stavljas to tu
 
Nista ja sebi klosarcino nisam lajkao i puca mi kurac za lajkove na forumu gdje se dijele gole slike, bar je tu lajk najnebitnija stvar. Znaci fkt seres i nemas granice u tome, koji ti je cilj, koja je svrha tvojih poruka sta pokusavas kome dokazat? Dosadan si, shvatili smo svi ti kupujes, ti imas pare, ti si sebi bitan. Shvati da nas ostale boli kurac za tebe, ovdje smo da pogledamo postove i ako netko nesto ima objavi, ja nemam ali zasto nebi pogledao ako netko ima? Tko si ti da moraliziras tu ljudima?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh