OnlyFans djevojke

Halo ekipa ja na telegramu u nekoj grupi naletio na tipa s velikom kolekcijom od josipe karimovic. Posto ja nisam imao nista da mu ponudim u razmjenu on meni ponudi cijelu kolekciju za 250 eura. Pa me zanima dal je neko zainteresiran za podjelu troskova, bice lakse ako nas se skupi nekoliko.... Poslao mi je sliku pa pogledajte...
Koliko vidim sve to ima na netu vec. tako da ne znam cemu placati...
 
Halo ekipa ja na telegramu u nekoj grupi naletio na tipa s velikom kolekcijom od josipe karimovic. Posto ja nisam imao nista da mu ponudim u razmjenu on meni ponudi cijelu kolekciju za 250 eura. Pa me zanima dal je neko zainteresiran za podjelu troskova, bice lakse ako nas se skupi nekoliko.... Poslao mi je sliku pa pogledajte...
Stvarno?ti to pitas ili se zajebavas..kakvih Idijota ima po Hr ti si sve nadmasio😆
 
Nemoj bit budala dat €250 kad to sve imas za $8 mj


A taj poso hakiranja i kacenja ođe ostavi za nas hakere
 
Mozda bi vam videe rjesio i brze al ne ide preko sendvid stalno neko cekanje
 

Prilozi

  • Screenshot_20230830_210426_Chrome.jpg
    Screenshot_20230830_210426_Chrome.jpg
    22,6 KB · Pregleda: 486
Nemoj bit budala dat €250 kad to sve imas za $8 mj


A taj poso hakiranja i kacenja ođe ostavi za nas hakere
Nisam ja to mislio platit ni pod razno ali kad bi nas se naslo 4-5 ja bi dao 50-60 eura :p
 
Halo ekipa ja na telegramu u nekoj grupi naletio na tipa s velikom kolekcijom od josipe karimovic. Posto ja nisam imao nista da mu ponudim u razmjenu on meni ponudi cijelu kolekciju za 250 eura. Pa me zanima dal je neko zainteresiran za podjelu troskova, bice lakse ako nas se skupi nekoliko.... Poslao mi je sliku pa pogledajte...
Imam Ja sve to
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh