OnlyFans djevojke

Ena, Marija Zadravec, Ružica, Tattoogirl...
One ti sto posto odgovaraju i ne rade sa agencijama, za Leu ne znam, Karimović i masnokosa ne odgovaraju, bili na telegramu neki screeni od njih pa ispot po 500-600 nepročitanih poruka. Ima sigurno puno cura koje odgovaraju redovito, sa ovim gore što sam naveo nikad se nije desilo da ne dobijem odgovor.

Ma karimovicku nece puknit niko s foruma sigurno...to su gluposti...zenska dobije dnevno biće 500 poruka.
 
Ne znam od kud ti 800€ ako si toliko glup. Iskoristi to malo mozga, zaprati ju na OF (jedina opcija jer te ne bude na insta prihvatila ni da si Ivan apostol), a nakon toga joj se javi preko poruka s velicinom kurca i ponudom, znam da se na tu foru reklamirala sve po svud jer joj treba.

Svi sve znate a niko nije jebo.
Da je iko jeba nebi po forumu molili slike i video od ovih OF ženski.
Tipička kafanska priča " Svi su je jebali" pa kad pitaš jesi ti "Ma nisan, reka mi ovaj..."
Ima jedna stara izreka....Reka je jedan da na zidu piše pička pa je ovi razbija kurac...
 
Ena, Marija Zadravec, Ružica, Tattoogirl...
One ti sto posto odgovaraju i ne rade sa agencijama, za Leu ne znam, Karimović i masnokosa ne odgovaraju, bili na telegramu neki screeni od njih pa ispot po 500-600 nepročitanih poruka. Ima sigurno puno cura koje odgovaraju redovito, sa ovim gore što sam naveo nikad se nije desilo da ne dobijem odgovor.
A maca diskrecija i lana romano
 
evo ja prvi bi jeba macu diskreciju za koliko god kaze para, i siguran san da je takvih na stotine...ne da se nece jebat s nikim od nas nego je boli kurac.....
 
Možda su stavili neko ograničenje, nju dosta prati tih za autorska prava, stavila je prošle godine na priču kako ju je lik napao jer je kaznu dobio od 900 eura, a ona nije imala ništa sa time nit ga prijavila
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh