OnlyFans djevojke

Jeli ?
Ajde spreman sam dat 800 eura za Josipu Karimović, daj mi kontakt i ako je jebem za 800e dam tebi 200 ?
Ide ona i za 400, njezin klon Lea još jeftinje, sve se one jebu za pare, samo kad se potrudiš na onlyfansu da je uvjeriš da je diskrecija i da je ozbiljna ponuda, jer vjerujem da dobivaju svaki dan ponude od raznih drkaroša koji bi samo htjeli da vude dal ide il ne...
 
Ma jebo vas Josipa karimovic ljudi nisu svjesni kakve se cure jebu za 500eur. bilo kojoj da das 500 eura prihvatit ce treba za to radit pola mjeseca
 
Ide ona i za 400, njezin klon Lea još jeftinje, sve se one jebu za pare, samo kad se potrudiš na onlyfansu da je uvjeriš da je diskrecija i da je ozbiljna ponuda, jer vjerujem da dobivaju svaki dan ponude od raznih drkaroša koji bi samo htjeli da vude dal ide il ne...
Steta jer ne odgovaraju na of...ima li neko broj od njih
 
Steta jer ne odgovaraju na of...ima li neko broj od njih
Ena, Marija Zadravec, Ružica, Tattoogirl...
One ti sto posto odgovaraju i ne rade sa agencijama, za Leu ne znam, Karimović i masnokosa ne odgovaraju, bili na telegramu neki screeni od njih pa ispot po 500-600 nepročitanih poruka. Ima sigurno puno cura koje odgovaraju redovito, sa ovim gore što sam naveo nikad se nije desilo da ne dobijem odgovor.
 
Pozdrav, jel ima neko preporuku za neku u Beogradu koja daje da se svrsava koliko hoces za sat vremena? Koja daje malo grublje, samaranje, davljenje, nista previse ali ipak malo. Hvala
 
Ena, Marija Zadravec, Ružica, Tattoogirl...
One ti sto posto odgovaraju i ne rade sa agencijama, za Leu ne znam, Karimović i masnokosa ne odgovaraju, bili na telegramu neki screeni od njih pa ispot po 500-600 nepročitanih poruka. Ima sigurno puno cura koje odgovaraju redovito, sa ovim gore što sam naveo nikad se nije desilo da ne dobijem odgovor.

Ma karimovicku nece puknit niko s foruma sigurno...to su gluposti...zenska dobije dnevno biće 500 poruka.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh