OnlyFans djevojke

eh, da razum bira kad je ljubav u pitanju...

opet, ne kuzim cemu nepotreban komentar? ako gledas s te perspektive onda je brak propao prije nego sto je poceo, a druga stvar koja je razlika izmedu ove koje naplacuju i ovih koje ne naplacuju takve usluge? ako je to naplacivanje toliki problem onda je u pitanju vise kompleks muskarca...

ali dobro sad.. jedno je sta ja tu filozofiram, a drugo je "sta biram"
Pa kad se jebu sa kim stignu, dal misliš da ti takva devojka može biti verna ?
 
Pa da al buraz ko ce to da zeni
Hoce neki koji poima nece imati, a one jako dobro znaju lagati i skrivati proslost, koja je nama muskarcima bitna, isto kao njima nasa buducnost citaj sposobnost stvaranje uvjeta tj materijalnih stedstava za gnijzdo. Nije isto ako je pregazilo 80 njih ili 8. Postotak sanse da jaje u gnijezdu nije tvoje se strasno puno povecava sa stupnjem nevjere tj partnera ili jebaca koji su presli preko nje. Realno to je moje misljenje i boli me k...c sta feministkinje i ostali misle o tome jer ovo je sirova realnost zivota.
 
eh, da razum bira kad je ljubav u pitanju...

opet, ne kuzim cemu nepotreban komentar? ako gledas s te perspektive onda je brak propao prije nego sto je poceo, a druga stvar koja je razlika izmedu ove koje naplacuju i ovih koje ne naplacuju takve usluge? ako je to naplacivanje toliki problem onda je u pitanju vise kompleks muskarca...

ali dobro sad.. jedno je sta ja tu filozofiram, a drugo je "sta biram"
Vjerujem da ozenis neku iz ljubavi neznajuci za njenu proslost ali ona zna tvoju buducnost tj mogucnost stvaranja uvjetavam te da bi ti prisjelo da saznas da je preko nje presla 5 padobranska divizija a tebi rekla da si vjecni drugi. Pricaj sta hoces mi gledamo njihovu prodlost kao sto one gledaju nasu buducnost.
 
Mislim da ove sto se jebu za pare mogu biti vjerne jer su isprobale kuraca u zivotu pa im nije do toga da dozive/prozive nesto novo, da se izive itd….
Realno moguce ja ali isto je moguce da takve imaju par alfi od kojih se ne mogu odljepiti i s tim te varaju a time ono sto nosi ispod haljine mozda nije tvoje...
 
Nastja Zizek


 

 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh