OnlyFans djevojke

uff i ja bi cuo sam da joj je bivsi ima fetish na stopala sigurno mu se je nadrkala stopalima pa bi rado jedan footjob dobia od nje
 
Netko od nje?
 
Jel bi neko od vas zenio ove ovde sto se pojavljuju
eh, da razum bira kad je ljubav u pitanju...

opet, ne kuzim cemu nepotreban komentar? ako gledas s te perspektive onda je brak propao prije nego sto je poceo, a druga stvar koja je razlika izmedu ove koje naplacuju i ovih koje ne naplacuju takve usluge? ako je to naplacivanje toliki problem onda je u pitanju vise kompleks muskarca...

ali dobro sad.. jedno je sta ja tu filozofiram, a drugo je "sta biram"
 
Vidim da se pominje Jayfox_89 sa onlyfans pa da i ja kažem nešto. Ko želi da se zabavi, neka odradi videocall sa njom. Djevojka je odlična za saradnju, videopozivi su vrhunski, redovno odgovara na poruke, laka saradnja i brz dogovor, stvarno najbolje preporuke imam za nju. Kontakt preko poruka na onlyfans
 
eh, da razum bira kad je ljubav u pitanju...

opet, ne kuzim cemu nepotreban komentar? ako gledas s te perspektive onda je brak propao prije nego sto je poceo, a druga stvar koja je razlika izmedu ove koje naplacuju i ovih koje ne naplacuju takve usluge? ako je to naplacivanje toliki problem onda je u pitanju vise kompleks muskarca...

ali dobro sad.. jedno je sta ja tu filozofiram, a drugo je "sta biram"
Pa kad se jebu sa kim stignu, dal misliš da ti takva devojka može biti verna ?
 
Pa da al buraz ko ce to da zeni
Hoce neki koji poima nece imati, a one jako dobro znaju lagati i skrivati proslost, koja je nama muskarcima bitna, isto kao njima nasa buducnost citaj sposobnost stvaranje uvjeta tj materijalnih stedstava za gnijzdo. Nije isto ako je pregazilo 80 njih ili 8. Postotak sanse da jaje u gnijezdu nije tvoje se strasno puno povecava sa stupnjem nevjere tj partnera ili jebaca koji su presli preko nje. Realno to je moje misljenje i boli me k...c sta feministkinje i ostali misle o tome jer ovo je sirova realnost zivota.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh