OnlyFans djevojke

Treba mi pomoć, jel zna neko instagram od jedne crnke, veliko dupe, istetovirana ide na tuning okupljanja po hrvatskoj. Mislim da je iz nekog mjesta na moru.
 
Mozda nije novac u pitanju. Kod odredjenih banaka u Srbiji te odbiju za kredit ukoliko si placao OF sa kartice koju imas kod te banke. Naravno zvanicnog obrazlozenja nema a nezvanicno je da si sklon porocima. Isti je slucaj kada sa svog racuna uplacujes online ulog kladionicama.
Igram kladionicu, uplatim OF s vremena na vreme.. Tri kredita sam uspesno podigao i vratio, imam dozvoljen minus i kreditnu karticu.. Mislim da je bitnije koliku platu imas nego da si sklon porocima :D
 
Igram kladionicu, uplatim OF s vremena na vreme.. Tri kredita sam uspesno podigao i vratio, imam dozvoljen minus i kreditnu karticu.. Mislim da je bitnije koliku platu imas nego da si sklon porocima :D
Nije nego ovisi koja banka pbz ce te odma odjebat ako vide takve gluposti nebitno jesi igro za €5 ili €5.000 dok OTP ne trazi izvod iz banke za transakcije kod njih prolazi. Jedan kockar je pito bas u vezi toga osobnog bankara i rekli nema sanse
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh