NOVI SAD - Iskustva & recenzije

Pozdrav, da li je neko bio kod devojke u Sterijinoj ulici, plavusa 25-30 godina, top riba, imala je oglas na svastari pre godinu i po dana, ako je neko memorisao broj neka posalje. Unapred zahvalan!
 
Pozdrav ljudi. Bio sam pre 2 godine kod jedne jako fine i ljubazne devojke u Kralja Petra u Novom Sadu. Slatka, malo niža, tamne kose. Radila je masažu oral i ručnu...nema je jako dugo na oglasu, pa ako je možda neko sačuvao broj ili zna o kome se radi, i da li još radi na nekoj drugoj adresi.
 
Da li je neko možda bio kod Sonje ili Sanje, zaboravio sam kako se zove. Radila je u stanu u jednoj od kula (srednjoj) na Limanu 4 u 1300 Kaplara. Tako oko 40 godina, crvena kosa paž frizura. Živela je tu sa mužem i ćerkom, pa kad treba da radi njih pošalje napolje. Dugo je već nema na oglasima, broj koji je imala je neaktivan. Ako neko zna o kome pričam a da ima ikakve info bilo bi lepo 😁
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh