Nježna i mazna

Boze na sta ova lici
vidi te nogice
bolesno
 

Prilozi

  • 7bb3375221f2fbcdba58dec377446e906dd10ad41-GalleryFullscreen.jpg
    7bb3375221f2fbcdba58dec377446e906dd10ad41-GalleryFullscreen.jpg
    54 KB · Pregleda: 537
  • 44509677b85d8b79d4d28fa6731d4448a29b4d551-GalleryFullscreen.jpg
    44509677b85d8b79d4d28fa6731d4448a29b4d551-GalleryFullscreen.jpg
    60 KB · Pregleda: 526
Sjebo si me!
To mi je 10 minuta od stana, "gledam" ju već mjesecima, jučer sam joj bio pred zgradom kod Reiffeisen banke pa kad se javila rekla da ipak niš jer je netko došao kod kolegice.
Samo mi reci koliko ima godina? Preko 30? Faca?
Skužio sam da je tijelo prva liga.
Danas je prekasno da se ide do nje, sutra mi dolazi jedna studentica pušiti, jedino ako ju ulovim u petak

Anal?
Kontakt od studentice haha?
 
meni je ona izgledom prejebeno dobra pošto volim mršave cure stvarno mi je extra kod nje odlazim odkad više ne radi viki is folnegovićeve iste su građe otprilike mada mi je nježna više seksi izgledom minus kod nje je šta neda svršavanje po licu u usta i ima malo iritantan glas krešti u pm....
 
pa neka čita ne vrijeđam ju niti ništta cura je meni top izgled 10 od 10
usluga isto ok samo da može svršavanje u usta kao kod viki bilo bi top
 
Ne znam stvarno kaj je ta, u biti, nekad, zgodna žena napravila od sebe. Prvo kaj izgleda ko kostur, doslovno je bolesno mršava kao da je bila u logoru ili od nečega boluje. Ako je neka bolest u pitanju ok, na to ne možeš utjecat, ali ako ona sama forsira takav kostur izgled onda stvarno nekaj s glavom ne valja. Druga stvar kaj se toliko kvarca da doslovno izgleda ko crnkinja. Ono, koža kao da joj je reš pečena. Ta žena bi mogla biti jako zgodna samo da nabaci nekih 10-ak kila i prestane sa tim očajnim i štetnim sumanuto ptetjeranim kvarcanjem zbog kojeg izgleda kao pougljenjeni leš. Šteta.
 
Upravo to,stvarno je premršava,jedina koja mi je bila gora od nje po pitanju toga je Viki,ali ona je bar to nadoknadila dobrom akcijom.Meni brineta nikada nije sjela,bio 2 puta kod nje,davno još prije 6,7 godina i oba puta mi je bilo eventualno prosječno.Nije da gleda na sat,tada čak i nije bila toliko mršava i u faci je zgodnicka ali akcija je bila bezveze.Ni u jednom trenutku ne dobiješ osjećaj da je to nešto vise od plaćenog seksa.
 
meni je ona po izgledu top ali kod viki je akcija bila daleko bolja...nje više izgleda neće biti u zg
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh