Nemam za koga glasati na izborima

Za koju godinu u Hrvatistanu će najčešće muško ime koje se daje djeci biti Muhamed, pa će onda biti prilika za konačni obračun sa lopužama i sa uvođenjem siječenja ruka/noga za extremne lopuže.
 
Allahu akbar. Vrijeme je za neku 3. stranku, koja će poraziti kradezoevsko-milanovićevske lopine i Hrvatistan izvesti na pravi put.
 
Marko...Jesi li to ti?
Nisam Marko Francišković, ali mogu razumijeti njegova razmišljanja.
Za razliku od njega, ja sam (trenutno vrlo loš) katolik, koji želi u perspektivi postati dobar katolik.
Smatram da su problemi današnjih muškaraca i općenito društva proizašli što se dala prevelika sloboda ženama i porocima, i istodobno odbacila tradicija.

Spas za društvo je vratiti žene tamo gdje pripadaju, a poroke srezati na minimum.
Kurvanje je također porok (i odlazak k kurvama). Protiv toga se treba boriti.
Na jedan način ovaj forum je sotonino gnijezdo.

Sotona nam se uvlači u misli i tjera nas da radimo sve više i više poroka. Kako bi nas skroz porobio i kada umremo da nas odevede u pakao. Zato se treba boriti protiv kurvanja. Sotona nas iskušava da se sve više i više kurvamo.
 
Političke stranke su pod utjecajem sotone. Velika većina političara je odavno prodala dušu. Sramota i katastrofa za Hrvatsku.
Sve gori od gorega.
Ali nije niti u svijetu ništa bolje. Sve gori od gorega. Zato nam se i sprema 3. svjetski rat da nas očisti od zala.
 
Dao bih vam jedan dobar prijedlog - da opalite kolektivni "štrajk". Nemojte viši ići na kurve.
Suzdržavajte se.

Tri su benefita od toga:
- rušenje cijena kurvanja;
- manje grijeha;
- ušparat ćete više novca, koje možete potrošiti na korisne stvari.
 
Dao bih vam jedan dobar prijedlog - da opalite kolektivni "štrajk". Nemojte viši ići na kurve.
Suzdržavajte se.

Tri su benefita od toga:
- rušenje cijena kurvanja;
- manje grijeha;
- ušparat ćete više novca, koje možete potrošiti na korisne stvari.
Ajde kretenčino sjaši sa ovog foruma da ne čitamo tvoje budalaštine više. Otvori neki crkveni forum jer ovaj nije za tebe, pa tamo dijeli propovijedi. Mrš odavde!
 
Znači, da je istina ono štop sam bio napisao - svaka normalna te odbila. Čim te ovako pogodilo.
Sramoto jedna nesposobna. Da nema kurvi (a sada nažalost i dečkića), ne bi ništa niti jebo, koliko si sposoban da privučeš ženu.
 
Ja barem jebem, a ne dijelim propovijedi po forumu. Imaš crkvene forume pa tamo seri do mile volje. Meni se čini da si ti neki švorc propaličar, nemaš ni novaca više za kurve, pa si ljubomoran na nas koji imamo. Kol'ko zarađivaš? Ja bi rekao ispod 1000 €. Teška crkavica. Ostale ti još ciganke.
 
Novce nećeš odnijeti na onaj svijet. Niti će ti se suditi po tome koliko si novaca zaradio.
Zapitaj se bi li imao ijednu ženu u krevetu da to nije bilo zbog plaćanja.

Kurve me više ne zanimaju. Ja žene osvajam na drugi način, da mi daju pičke bez da ih plaćam.
 
Oni koji plaćaju su luzeri, jer nisu sposobni da osvoje ženu na bilo koji drugi način osim novcem.
A takve žene koje pristaju na novce su također luzerice, jer nisu sposobne da zadrže muškarca ničim drugim osim sa pičkom.
I jedno i drugo teško luzerstvo.
 
Hoće li Pupovac biti na listi?
Razmišljam da dam glas Pupovcu.
Od svih likova na političkoj sceni, on mi se čini najnormalnijim.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh