Nemam za koga glasati na izborima

SeremSeNaPO

Member
Ukratko:
Za Kradeze neću, jer su tamo većinom samo lopuže.
Za Milanovića neću, jer on nije zdrave glave.
A neka treća opcija čini mi se ne postoji.
 
daj si zamisli tipa koji zbilja ide glasat🤣
- ne iz zajebancije pa zaokružit pupavca ili stranku umirovljenika neg ono ozbiljno😂
-to su tipovi kojima je HDZ sve fkral, a u idućem trenutku pošalju bon nekom prištavcu!
 
Jedina opcija je Ava Karabatic, u programu joj je legalizacija prostitucije i marihuane. Blažena nam država :)
Ava Karabatić ne bi bila ozbiljna političarka. Ona pripada više svijetu show biznisa.
Legalizacijom prostitucije i marihuane ne bi se ništa riješilo.
Treba mijenjati mentalni sklop svih nas tako da ne bi bilo potrebe niti za prostitucijom niti za marihuanom. Dugoročno. ovo je bolje rješenje, nego li ići legalizirati poroke.
Što je onda sljedeće. Legalizacija pedofilije?
 
Ava Karabatić ne bi bila ozbiljna političarka. Ona pripada više svijetu show biznisa.
Legalizacijom prostitucije i marihuane ne bi se ništa riješilo.
Treba mijenjati mentalni sklop svih nas tako da ne bi bilo potrebe niti za prostitucijom niti za marihuanom. Dugoročno. ovo je bolje rješenje, nego li ići legalizirati poroke.
Što je onda sljedeće. Legalizacija pedofilije?
Treba nam više drolji onda prostitucija neće bit potrebna , ko ima takav program , pitam za frenda 🤣
 
Ja sam za uvođenje nekih restriktivnijih zakona sa Istoka.
Npr. bičevanje i sakaćenje dijelova tijela.
Milanović bi bio redovito izbičevan, a dobar dio kradezeovaca bi ostao bez ruke/noge.
Pa onda ne bi bilo masivnih pljački naroda i imali bi pristojne i normalne političare.
 
Isto tako za ove sa neumjesnim i fiks izjava (poput Milanovića) 10 udaraca bičem za svako takvo bahaćenje.
Pa kad se javno bahatiš bez pokrića, onda ima da javno dobiješ 10 udaraca bičem za svaku takvu glupšost.
 
ivaan.a još jedanput si dokazao da si Milanovićevac.
Skupa sa svojim predsjednikom odi kod psihijatra na detaljni pregled.
 
Evo npr. onaj Smranader nam se iz zatvora ruga.
Trebalo mu je odsjeći jednu ruku i jednu nogu 2009. godine, kao primjer obračuna sa kradezeovcima koji nisu imali/htjeli da vrate pare.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh