Natalija

Zvao je maloprije jako dubok glas rekla mi blizina autobusnog kolodvora nisam zapamtio tocnu lokaciju 600sat 800sa svrsavanjem po licu u usta i moze ljubljenje
 
Za anal sam ju pitao rekla je ponekad, da nije baš ekspert u tome.
Prije xy godina sam isao bas radi anala, ali je onda pocela kenjat da bas ne bi, ovo ono i rekoh ajde bez.
Nakon sto je nadroksana jedva pusila i vidjela da nis od toga, ipak je pristala pa sam je naguzio, ali sbe je to bilo lose.
Mozda se popravila, ali prije xy godina je to bilo bzv.
Drugi put sam se zajebo jer je stavila plavu periku i opet bzv, a 3. put sam ju skuzio i rekao hvala ne bih pa me zicala da ostavim barem za kavu.
Njeno mljevenje necu ni spominjati
 
Prije xy godina sam isao bas radi anala, ali je onda pocela kenjat da bas ne bi, ovo ono i rekoh ajde bez.
Nakon sto je nadroksana jedva pusila i vidjela da nis od toga, ipak je pristala pa sam je naguzio, ali sbe je to bilo lose.
Mozda se popravila, ali prije xy godina je to bilo bzv.
Drugi put sam se zajebo jer je stavila plavu periku i opet bzv, a 3. put sam ju skuzio i rekao hvala ne bih pa me zicala da ostavim barem za kavu.
Njeno mljevenje necu ni spominjati
Svaki put je nadrkana
 
Zanima me kakva je u faci i da li ima dobro tijelo
Ok lice, rekao bih prosječne ljepote. Nije gabor definitivno. Tijelo je malo mlohavo, ali cura je vitka i lijepo, pomalo sportski gradjena. Sise male, prirodne. Ima par manjih tetovaza. U odnosu na ono sto se sve nudi ovdje, spada u kategoriju lijepih cura. Karakter je druga prica..zna bit ok, ali i lose volje, kako kad.
 
Ok lice, rekao bih prosječne ljepote. Nije gabor definitivno. Tijelo je malo mlohavo, ali cura je vitka i lijepo, pomalo sportski gradjena. Sise male, prirodne. Ima par manjih tetovaza. U odnosu na ono sto se sve nudi ovdje, spada u kategoriju lijepih cura. Karakter je druga prica..zna bit ok, ali i lose volje, kako kad.
Kakva je inaće u seksu jel se može sve poze s njom radit?
 
Kakva je inaće u seksu jel se može sve poze s njom radit?
Da, ako je dobro raspolozena moze sve (osim anal). Bio kod nje 3 puta, prvi put je iskustvo bilo odlicno. Odlicna akcija, suradjivala je i sve.., drugi put katastrofa (pozurivala, davala je upute i sama birala poze), treci put opet dobro. Valjda ovisi o danu.. ps. Ima jos recenzija o 'Nataliji". Prije se zvala Silvia
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh