Najbolja koju sam ševio bila je...

Topof

New member
Doktorica? Bankarica? Pjevačica?

Dakle, što ševite osim ovog što plaćate po oglasni ima?
Koja vam je bila najbolja i jeste li imali ženu koja je na nekakvoj "poziciji"
 
Zauzete. One svježe izašle iz odnosa ili one koje su u "kompliciranom odnosu".

Zašto? S tobom će raditi sve što ne rade sa muškarcem kojeg su odabrale, nerijetko da im napravi dijete. Traže nešto čime će prebrisati svoj izbor. Ako se iskažeš u krevetu, koitus sa "zakonitim" će u njihovoj glavi izgledati kao prevara haha
Nažalost što više puta "potraže" to nešto, unište si i mogućnost da se upare. Žene jednostavno nisu stvorene za promiskuitet. Ludilo je kako mi ljudi funkcioniramo...
 
Zauzete. One svježe izašle iz odnosa ili one koje su u "kompliciranom odnosu".

Zašto? S tobom će raditi sve što ne rade sa muškarcem kojeg su odabrale, nerijetko da im napravi dijete. Traže nešto čime će prebrisati svoj izbor. Ako se iskažeš u krevetu, koitus sa "zakonitim" će u njihovoj glavi izgledati kao prevara haha
Nažalost što više puta "potraže" to nešto, unište si i mogućnost da se upare. Žene jednostavno nisu stvorene za promiskuitet. Ludilo je kako mi ljudi funkcioniramo...
imao sam ja jednu takvu.. tek izasla iz odnosa, kao da ga "zaboravi", pukli se jednom, jebeno je bilo ali se makla i od mene jer je smatrala da ga je prevarila... jbg...
 
časna sestra 34 godine - prvi sam joj bio - naučio sam je i analnom sexu
nakon 5-6 susreta se opustila i bilo je zestoko, kao s jednom (isto časnom) od 50+ koja je tek 10g ranije otkrila tajne seksa i udara se ko nenormalna...
zašto sestre? zabranjeno voće je uvijek najinteresantnije...
 
Zauzete. One svježe izašle iz odnosa ili one koje su u "kompliciranom odnosu".

Zašto? S tobom će raditi sve što ne rade sa muškarcem kojeg su odabrale, nerijetko da im napravi dijete. Traže nešto čime će prebrisati svoj izbor. Ako se iskažeš u krevetu, koitus sa "zakonitim" će u njihovoj glavi izgledati kao prevara haha
Nažalost što više puta "potraže" to nešto, unište si i mogućnost da se upare. Žene jednostavno nisu stvorene za promiskuitet. Ludilo je kako mi ljudi funkcioniramo...

Bi li ti volio da netko tako praši tvoju djevojku/ženu?
 
nije jebanje vec fetiš: za vrijeme zračne opasnosti - dolazila nam je i prijateljica roditelja - tad sam bio masturbator srednjoskolac
ona rasna sisata dugokosa crnka - dugih prekrasnih nogu u crnim najlonkama, jednu noc je spavala u krevetu iza mene tako da su joj nožni prsti bili 10-15 cm od moje glave....
naravno, manijak u meni nije izdržao, ionako sam svaku noc žuljao mačora...
kad sam pomislio da su svi zaspali - protegnuo sam vrat kao kornjača i prvo zaplašeno šnjofao njene prste u crnim najlonkama i žestoko šiljio koplje... kad sam se ohrabrio poput mravojeda sam izbacio jezičinu - počeo sam lizuckati stopalo i grickati prstiće - vrlo oprezno ali vrlo žestoko me napalilo... špricnuo sam veeeliki mlaz za 50-tak sekundi i miris sperme je ispunio prostoriju
jedva sam se obrisao kasnije
iz danasnje perspektive mislim da se MILFAČA pretvarala da spava i da joj je mačkica puštala nijagarine slapove na moju akciju...
 
Nije za pohvalu ali,dera sam više puta od cure prijateljicu.Kliknuli smo cura tad zgodna plavuša gladna k... Dobre guzice i to zabranjeno voće jednostavno obara donju glavu i stavlja na kušnju ...
 
Sestrična, ona 17 ja 20
Jebo sam ju 2 put dnevno,tak je bila dobra. 175cm plava kosa,plave oči
Danas mi je žao,zgrešil sam
 
Koju preporučujete da je stvarno top sa oglasa ima li šta smokva
Koji si ti kralj, majstore, svaka ti čast (y) Čitaš li ti naslov teme?

A kad smo na ovoj temi - turistička vodičkinja na putovanju kroz Venezuelu. Jednostavno smo kliknuli na prvu i već drugi dan smo se divljački ševili na ronilačkoj turi. Iduća tri tjedna nismo silazili jedno s drugog i od tog posjeta Venezueli pamtim nju i samo nju. Latine su nešto posebno i bar stepenica iznad bilo koje naše cure, ali Kolumbijke i Venezuelanke (prirodne i "normalne", ne ove umjetne rospije i društveni talog kojeg pimpovi dovode kod nas) su još bar 3, 4 stepenice iznad njih.

Skoro sam ju oženio, ali gornja glava je u zadnji tren proradila.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh