Muški gigolo

Ovi koji mu vjeruju su još veći debili od njega. Koje glupe spike Misli da će tako jebat.
Plaćaju žene potpuno isto kao i muškarci,samo mi smo tradicionalan mentalitet a ima i hrvatskog jala jer Žigolo je samopouzdan,inteligentan i svaka klijentica treba biti zadovoljna u pitanju su dobri novci osim onog osnovnog načina rada,postoje i žigolo koji se specijaliziraju za određene fetishe a to se plaća zlatom jer fetish je kao droga mora se uzeti sa vremena na vrijeme, neki žive samo da ispune svoje sex fantazije
 
Fizički,psihički jako dobar.Izgled tijelo psiha glava..sve mora biti top.
Kako to prefrriraš za noć,neki vikend ili putovanje 10 dana?
To bi ti bilo najbolje utrošen novac🙃za tvoje psihofizičko zdravlje,napuniš baterije energijom kakvu samo vidiš u filmovima.
Jedini problem je ako se klijentica zaljubi u jebača.
To je jedno od osnovnih pravila profesionalno.
 
haha imaš moje oglase bar na 5 mjesta, pa provjeri jel ovo istina ili ne ;) a i većini koja se javila u inbox sam objasnio što i kako radim, što oni mogu i potvrditi ovdje :) Samo si ti očito malo ograničen u glavi, pa misliš da to ne postoji. Kako postoje žene koje se time bave, tako postoje i muškarci samo u velikoj manjini.
Ne znam kako da ti napišem poruku u inbox pa ovdje pisem ako bi se mogli cut imam par pitanja
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh