Muški gigolo

zavodnik1234

New member
Pozdrav

Već neko vrijeme sam u ovom poslu i zanima me da li se još netko ovime bavi? Pa da podjelimo neka iskustva i kakvih sve ponuda ima haha.
 
Gdje se oglašavaš?
Dali radis u svom prostoru ili ides po adresama?
Jel bilo nekih losih iskustava?
Biram sam cure, tako da ne idem svakome, više ima pozitivnih nego negativnih iskustava. Neću više ovdje odgovarati. Otvorio sam ovo da razmjenim iskustva s nekim tko se bavi s tim. Ako koga što zanima neka se javi privatno, pa mu posaljem broj moba i odgovorim na pitanja. Pozz
 
Biram sam cure, tako da ne idem svakome, više ima pozitivnih nego negativnih iskustava. Neću više ovdje odgovarati. Otvorio sam ovo da razmjenim iskustva s nekim tko se bavi s tim. Ako koga što zanima neka se javi privatno, pa mu posaljem broj moba i odgovorim na pitanja. Pozz
Ne mogu ti poslati poruku.. imam par pitanja
 
Biram sam cure, tako da ne idem svakome, više ima pozitivnih nego negativnih iskustava. Neću više ovdje odgovarati. Otvorio sam ovo da razmjenim iskustva s nekim tko se bavi s tim. Ako koga što zanima neka se javi privatno, pa mu posaljem broj moba i odgovorim na pitanja. Pozz
Ne mogu ti poslat poruku pa bih volio da mi se javis jer me zanima sve u vezi toga ! Hvala ! Lp
 
Čuj , želio bih se ozbiljno bavit tim poslom,.pa eto par informacija čisto da krenem, sto kako itd..amo nije problem
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh