Marija P - iskustvo

Nemoj biti nervozna, ovdje samo komentiramo kako si osim sto si horizontalno izazvana jos i jako nepristojnog karaktera, bahata, ne drzis se dogovora, ali zato bi rado da ti se plati. E ,onda se nemoj cuditi kad dobijes negativne kritike pa ti posao padne, pa budes zapravo morala nesto raditi. Mozda skines malo tog sala oko sebe...
dobro stari ovo je malo preslo u vrijeđanje, reci kritiku ali nemoj bas ponizavati
 
Je , u pravu si, medjutim, neka se ona i doticne ne nadju uvrijeđeni kad ih negativno ocijenimo. Neka shvate da se bave poslom kojemu je cilj da nas zadovolje ,a mi im zauzvrat platimo za to. To je srž tog posla, a ako to ne kuze, onda neka se bave necim drugim
 
Sta sad brate pa nije smak svijeta,uostalom ona moze raditi s tobom sta joj je volja...Zato jer zivimo u glupoj zemlji nezele legalizirat prostituciju.
 
Mislis raditi sa sobom sto joj je volja? Moze ali ako pruza losu uslugu nema onda uvrijeđenog stava kad dobije losu kritiku. To je biznis
 
dobro stari ovo je malo preslo u vrijeđanje, reci kritiku ali nemoj bas ponizavati
ne vidim vrijedjanje. ovo sve je dokaz da su cure takve kakve jesu zato sto unatoc njenom groznom ponasanju i prostakluku jos ima onih koji se zele naci sa njom. zasto bi, onda, cura promijenila ponasanje ili smanjila cijenu, ne samo ona nego bilo koja? ocito ima onih koji se pale na bahate i nekulturne cure. samo naprijed.
 
Nemoj biti nervozna, ovdje samo komentiramo kako si osim sto si horizontalno izazvana jos i jako nepristojnog karaktera, bahata, ne drzis se dogovora, ali zato bi rado da ti se plati. E ,onda se nemoj cuditi kad dobijes negativne kritike pa ti posao padne, pa budes zapravo morala nesto raditi. Mozda skines malo tog sala oko sebe...
Ja radin duso, od viska para glava nikog zabolila nije 😜 a salo necu nikad skinit, volin kad ljulja sve dok me s guza dere u picku 😂😛
 
Samo ti radi srecice neka ti klizi sve glatko i lako al nemoj na nama svoje frustracijice iskaljivati, ako te netko kontaktira normalno komuniciraj ili nemoj uopce.
A ne glumit neku uvrijeđenost kad se objavi losa recenzija
 
Nekoliko puta smo se vidjeli,meni je cura full ok lagani dogovor bez previse kemijanja.Mogu mislit kakvi bolesnici joj se javljaju tako da me ne cudi njezin pristup.Sto se tice izgleda po meni idealan.Malo jaca,ali je sve otislo na prava mjesta..
 
Otegla se tema duze nego glasanje za proracun :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Sinoc dobio i prijetnje pa da to podjelim sa svekolikim uvazenim clanovima. Kaze mara da ce mi jebat i oca i majku jer joj objavio ime i prezime, pa Isus te ubio nisam ni znao da ti je to pravo, napravila mail na svoje ime i prezime, i onda mi prijetis. Sorry mare ja mislio to ti umjetnicko, tipa Tijana Ajfon, Sandra Afrika, a to da ti ja objavio prvi ime i prezime, prolistaj forum trazenija si od Milanovica, vise tema o tebi nego o njeme.
 

Prilozi

  • Screenshot_20200807_232115.jpg
    Screenshot_20200807_232115.jpg
    235,3 KB · Pregleda: 793
  • Screenshot_20200807_232140.jpg
    Screenshot_20200807_232140.jpg
    161,7 KB · Pregleda: 784
Zenska je žešce neodgojena ( a mozda je malo i psihicki nestabilna), ali zato ima dovoljno visoko misljenje o sebi da se uvrijedi kad se ljudima ne dopada da ih se vrijeđa.
Zamisli kako smo grozni...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh