Marija P - iskustvo

Jel citas?dog.bio do ulaza al psiho neki ocito..nisam.bio.rekla sat 600kn na slikama ok izgleda sas ti kazes krmaca ..ko vise ovdje sto zna...e da sam u zg sve bi ih obiso osobno a ovako iz drugog grada mi je jebeno doc pa ne opalit neku da je ok...
Debela je, nekad se jebala po autima, kaj mislis gdje se tusirala?? Krmaca je posisala deset kurceva i pet ih ju je jahalo a higijena?? Vlazna maramica, daj bjezi od toga
 
Debela je, nekad se jebala po autima, kaj mislis gdje se tusirala?? Krmaca je posisala deset kurceva i pet ih ju je jahalo a higijena?? Vlazna maramica, daj bjezi od toga
Eto hvala na odg.zaobilazit naveliko onda..nema higijene i jos psiho u glavi...a l bitno da u oglasu pise stan uredan nema gledanja na sat opusteno sve..mamu joj kurvanjsku
.ocito onda po tom zg i nema nekig picaka ok...
 
Eto hvala na odg.zaobilazit naveliko onda..nema higijene i jos psiho u glavi...a l bitno da u oglasu pise stan uredan nema gledanja na sat opusteno sve..mamu joj kurvanjsku
.ocito onda po tom zg i nema nekig picaka ok...
Ovo ovdje sve jebe lud zbunjenog, nigdje normalnog...Kurca si ti shvatio. Lucifer ti je opisao zensku iz novog zg a ovaj krcrkni38 mariju poljak i ti si u glavi stvorio hibrid između njih dvije u jednom...bravo
 
Ovo ovdje sve jebe lud zbunjenog, nigdje normalnog...Kurca si ti shvatio. Lucifer ti je opisao zensku iz novog zg a ovaj krcrkni38 mariju poljak i ti si u glavi stvorio hibrid između njih dvije u jednom...bravo
Mare bas si morao upropastit raspravu , ovo je postalo zanimljivo , jebe lud zbunjenog 😂😂😂😂😂
 
Pa dobro ljudi što je ovo, došao na ovaj forum da pročitam recenzije jer hoću nešto jebati, a vi ocrnili ženu da ne znam više što je istina, a što ne!
Očito je ta Mare dobar komad ženske i još ju straga, to bi bilo ludilo, šteta što nema svoj prostor.
 
otišao sam iz zajebancije do nje na oral u autu za 300 krznenih. prihvatio sam tu neku njenu vibru i smijao sam se njenim ajmo reć bahatim izjavama.
istina je da je doslovno nakon 2 minute pitala dal ću svrsit, al sam joj objasnio neke stvari i nastavila je dalje. svejedno je stalno pitala, al je nastavljala pušit. po meni jako dobar oral, cura zna kaj radi. rekla mi je da ju čopim za sisu al smo bili u prednjem dijelu auta i smetao mi je mjenjač (mala napomena- odite iza sjest). al ono kaj sam uspio napipat je jedna jako čvrsta i velikaaaaa sisa, dupe je isto veliko al čvrsto. u faci mi je ok. na kraju mi je pljugala 15 min cca, svršio joj u usta i ostavo ju gdje mi je rekla.
da ima prostor, definitivno bih otišao kod nje na klasiku jer mare je jako obdarena i nadarena cura. ali to je samo moje mišljenje :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh