Marija P - iskustvo

meni je mare top ,bio desetak puta , zarazila me , vrijeđala me , jednom kad dosla u auto podrignula po spermi bilo je svega doslovno
A sunce ti tvoje hahaha sta je tu top 😂imas stvarno vani top cura i usluga super, ova hoce biti poznata, frustrirana je i bahata, ne bi to ni bespla opalio, imas i onako kvartovske nase, sto nema po oglasima.. Nema toga ako platis, kurva uvijek dobre volje, inace ne radis i tjt, zajebano je to jbg, posebno ako imaju 5 njih taj dan, ali opet one prodaju uslugu i to mora biti top.. Bez uvrede nasao sam je na fb, meni zao te cure..
 
ako je tebi lakše živjet sa takvim mišljenjem to je u redu , svaka budala ima mišljenje tako i ti
stari, ja mogu sad zaljepiti skrinove iz telegram grupa gdje si ti pisao kako je Mutina najbolja picka koju si jebao i da je 200 eura po satu. Mislim ne znam zasto se vise toliko sramotis uopce, svi su te prokuzili, nitko te ne ferma vise
 
Ja se dogovorio, ležim ja na krevetu i skida se ona i neki žuti iscjedak joj is pičke curio. Reko ajd neka ga puši bar neču jebat.. kasnije sam dobio neki osip po kurcu
 
Ja se dogovorio, ležim ja na krevetu i skida se ona i neki žuti iscjedak joj is pičke curio. Reko ajd neka ga puši bar neču jebat.. kasnije sam dobio neki osip po kurcu
Jel pricas za mariju djevicu ili? Kakve sam sve lokalne price cuo o njoj ne znam sto bi se trebalo dogodit da je jebem bez kondoma haha...sve bolestine ima 1/1 🤬
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh