Marija P - iskustvo

Kolko ja znam zadnje je bilo da daje samo s zguza za 100€, a 50€ samo pusenje i da se sve odvija u tvojim kolima. Jedno vrijeme je bio oglas da neće pusit dulje od pol h tako nes
Meni je tražila 50 € sada prošli tjedan. Nisam želio ići jer je tražila bon unaprijed. A pošto imam samo loša iskustva s tim bonovima nisam ništa želio unaprijed plaćati jer je bila riječ o seksu i imala je prostor ali prvo bon. Bilo mi je to sve sumnjivo i nisam otišao..
 
Bio sam i ja još prije pa mi je tražila keš na ruke sada traži bonove e sad da li je to ona ili netko drugi ne znam
 
draga Mare, ne stresiraj se , ja pricam istinu
a majstore, vec su te i oni napaljeni debili prokuzili koliki si folirant. Po svim grupama pises kak si ti jebao sve moguce butre, a ona radis telegram grupe za slike koje privatiziras nakon sto ekipa posalje sve materijale. Al nema butre koju ti nisi karao. Od Poljakice, Suzane, Mutine, Karimovicke, ali zato se klosarimo za gole slike
 
a majstore, vec su te i oni napaljeni debili prokuzili koliki si folirant. Po svim grupama pises kak si ti jebao sve moguce butre, a ona radis telegram grupe za slike koje privatiziras nakon sto ekipa posalje sve materijale. Al nema butre koju ti nisi karao. Od Poljakice, Suzane, Mutine, Karimovicke, ali zato se klosarimo za gole slike
Drkađija
 
a majstore, vec su te i oni napaljeni debili prokuzili koliki si folirant. Po svim grupama pises kak si ti jebao sve moguce butre, a ona radis telegram grupe za slike koje privatiziras nakon sto ekipa posalje sve materijale. Al nema butre koju ti nisi karao. Od Poljakice, Suzane, Mutine, Karimovicke, ali zato se klosarimo za gole slike
mutinu nisam
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh