Marija P - iskustvo

To je zato što se nažderala i nije aerobno jaka. Oralni seks zahtijeva jako puno aerobne snage i intenziteta. Na muškarcu dobar oralni seks podrazumijeva jako veliki intenzitet pušenja koji nije nimalo nježan s naglaskom na glaviću. Za tako nešto treba biti dobro aerobno pripremljen, a to nijedna naša cura nije. Pogotovo ovakve amaterke poput naše Mare koja se samo kurči s riječima na svojim oglasima i u stvarnosti. Kad bi barem svoja vrijeđanja i kurčenje mogla prebaciti na svoju izvedbu u pušenju kurca, onda bi to bila sasvim druga priča. Ovako ona izdrži samo 20 sekundi i zbog nepripremljenosti i bezglavog lajanja totalno podbaci u onome za što je plaćena. Ovako bi se trebalo pušiti kurac, čvrsto, brzo i jako do samog svršavanja.
Ovo pusenje je 3/10 kakvih sam imao. Ova balavi samo po glavicu i to jos lose. Suzana je inace antitalent za bilo sto vezano za sex pa tako i za pusenje. Da nema velike sise nebi je nitko pogledao.
 
Ovo pusenje je 3/10 kakvih sam imao. Ova balavi samo po glavicu i to jos lose. Suzana je inace antitalent za bilo sto vezano za sex pa tako i za pusenje. Da nema velike sise nebi je nitko pogledao.
Meni je primjerice to dobro jer žena zna gdje je naša glavna erogena zona. Facefuck, deepthroat i ostala sranja su samo dobra egzibicija koja dobro izgleda i ništa više od toga. Slažem se da treba znati više toga kod pušenja i biti raznovrstan, ali tendencija je uvijek na glaviću. Žena bi trebala svojim pušenjem natjerati muškarca na svršavanje kad ona to želi, ali rijetko koja to uspije. Meni je ovo top upravo zbog toga jer je čvrsto, brzo i efikasno do samog svršavanja. Uostalom, da je to toliko loše tip sigurno ne bi tako brzo svršio.
 
Valjda je naučila. Užas od pušenja je bio. Plus bezobrazna i bahata. Konstantno psuje. Bio jednom i nikad više.
Ma teški užas od pušenja i najgora moguća katastrofa od usluge koju sam ikad dobio a probao na stotine svakakvih profila kurabi u svojoj karijeri. Ovi što tu pišu kako dobro puši vjerojatno nikad nisu probali što je dobro pušenje jer ova niti zna pušit niti u tome uživa. Potpuno je mentalno nestabilna i toliko psihički rastresena da nije sposobna ništa drugo u životu radit pa jedino na ovaj način može preživjet a nikako nije za ovaj posao niti ima to nešto kurvinski u sebi da bi te napalila. Sve u svemu tužna priča i ženska je odavno zrela za neku ustanovu samo očito nema nikog da joj pomogne.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh