Marica

To i mene zanima. Jer nema oglasa a ja kad god nazovem stari je iskljicen
Kanio ja neki dan kod nje ići i dobio je na telefon. Najbolje ju je zvati negdje oko 12 ili 13 sati jer joj je tad telefon uključen. Mene je diskvalificirala iz daljnjeg natjecanja jer sam joj prvi puta došao preblizu njene lokacije bez njenih navođenja i mučenja. Odjebala me i rekla je da se tako samo ide ljubavnici. Najveći smijeh mi je kod njenog prvog javljanja, kao da razgovaram sa nekom tetom na MUP šalteru kad vadim osobnu iskaznicu. Zajeban je taj stari kadar prostitutki iz vremena komunizma, a telefon na koji sam je zvao i na kojeg sam ju uspio dobiti je 099/598 5356. Ono što sam uspio saznati iz razgovora s njom je da radi do 18 sati, ali ne znam da li je to svaki dan. Zovite je negdje iza 12 sati radnim danom i sigurno ćete je dobiti jer joj je telefon ujutro isključen. Zanimljivo je da bi taj stari kadar kurvi ipak trebao znati da smo mi muškarci najviše napaljeni ujutro kad nam je najviša razina testosterona i bilo bi u redu da krenu sa radom od ranog jutra, posebno gutačice sperme kao što su Marica ili Sandra Petrokov. Taj stari kadar gutačica kojeg ipak preplaćujemo koristi našu spermu umjesto botoksa i red bi bio da rade od ranog jutra. Dobro one znaju dobrobiti sperme, zato je i gutaju kao rakijicu, a mi im još to preplaćujemo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh