Marica

Pozdrav ljudi,planiram posjetiti Maricu jel mi može netko napisati u privatnoj poruci gdje se točno ona nalazi da me ne voza okolo u Zagrebu? Hvala
 
Ja danas isao, dosao tamo, usao unutra i pocne mi srat da ne mogu ic ispod prozora nego moram ic po nogostupu i posalo ju u kurac i izasao van. uglavnom ljudi, ako imate fakat puno zivaca idite jer je pusenje jako dobro, ali ubije vas u mozak, ako imate kratak fitilj nemojte si to radit u zivotu, jednostavno vam ne treba. ima puno mladih s kojima je dogovor puuuuuuno laksi
Kakva prozor spominje. Jeli u prizemlju ili na katu
 
Ja danas isao, dosao tamo, usao unutra i pocne mi srat da ne mogu ic ispod prozora nego moram ic po nogostupu i posalo ju u kurac i izasao van. uglavnom ljudi, ako imate fakat puno zivaca idite jer je pusenje jako dobro, ali ubije vas u mozak, ako imate kratak fitilj nemojte si to radit u zivotu, jednostavno vam ne treba. ima puno mladih s kojima je dogovor puuuuuuno laksi
Čekaj,ne kužim počela ti srati da moraš ići po stazi,došao si unutra i stetal je u kurac i otišao.Kak onda znaš da je pušenje fenomenalno a nije ti ga popljugala?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh