MADJARSKA - Iskustva & recenzije

Pozdrav ekipa, planiram ic u Načkanjižu, al bojim da se da me opljačkaju ko u Letinji, ima neko s one rosszlanyok za preporučiti?
 
Dosta vas se javilo i pitalo kaj se dogodilo, ugl, cura se zvala Bella na rosszlyanoku, zna nekad tu i tam oglas tamo stavit ponovo i dogovorili smo se da cemo se nac ispred OTP banke, sad kolko vidim vise nije otp nego neka mađarska B&H tak nekaj, i ugl dosla cura, dogovorili se za cijenu, i od neke birtije ili ducana dosla su dva tipa kod auta i stali ispred i ta cura je rekla da joj dam lovu, jbg nisam imao od rekvizita nis kod sebe, ipak isao van drzave, jbg popljugo 100€ a da me izbodu ili prebiju za 100€ necu propast, tak da trazim neku preporuku da znam da se opet isto ne dogodi 🤣
 
Dosta vas se javilo i pitalo kaj se dogodilo, ugl, cura se zvala Bella na rosszlyanoku, zna nekad tu i tam oglas tamo stavit ponovo i dogovorili smo se da cemo se nac ispred OTP banke, sad kolko vidim vise nije otp nego neka mađarska B&H tak nekaj, i ugl dosla cura, dogovorili se za cijenu, i od neke birtije ili ducana dosla su dva tipa kod auta i stali ispred i ta cura je rekla da joj dam lovu, jbg nisam imao od rekvizita nis kod sebe, ipak isao van drzave, jbg popljugo 100€ a da me izbodu ili prebiju za 100€ necu propast, tak da trazim neku preporuku da znam da se opet isto ne dogodi 🤣
eto vidite da nije problem 100€
 
https://rosszlanyok.hu/rosszlanyok.php?pid=szexpartner-data&id=149993&lang=eng
Pozdrav ekipa, u srijedu i četvrtak sam u nagykanizsa, pa sam mislio navratiti do ove, jel ima tko iskustva?
https://rosszlanyok.hu/rosszlanyok.php?pid=szexpartner-data&id=149993&lang=eng
Pozdrav ekipa, u srijedu i četvrtak sam u nagykanizsa, pa sam mislio navratiti do ove, jel ima tko iskustva?
bio ja ,smrdi užasno kad skine gaćice :sick:
 
Dosta vas se javilo i pitalo kaj se dogodilo, ugl, cura se zvala Bella na rosszlyanoku, zna nekad tu i tam oglas tamo stavit ponovo i dogovorili smo se da cemo se nac ispred OTP banke, sad kolko vidim vise nije otp nego neka mađarska B&H tak nekaj, i ugl dosla cura, dogovorili se za cijenu, i od neke birtije ili ducana dosla su dva tipa kod auta i stali ispred i ta cura je rekla da joj dam lovu, jbg nisam imao od rekvizita nis kod sebe, ipak isao van drzave, jbg popljugo 100€ a da me izbodu ili prebiju za 100€ necu propast, tak da trazim neku preporuku da znam da se opet isto ne dogodi 🤣
Kako si znao da su ti tipovi sa njom?
Jesu imali noževe ili bejzbole palice?
Zar nisi bio na javnom mjestu gdje ima puno ljudi?
Možda je blefirala?

Na temi Mađarska sam čitao lude priče da su ljudi išli u neke zabiti jebati, dobro da im se ništa nije dogodilo, idealno za sačekuše.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh