MADJARSKA - Iskustva & recenzije

Ovo je recka kolege koji će se možda prepoznati...sve u dobroj vjeri😁
imaš plus od mene, išao sam tako u zadnje vrijeme kod njih više u mađu i sve pušiona, na slikama super i sve dok se ne skinu ok, ali kad se skinu očaj, kako stvari stoje sve što je nešto valjalo u mađi otišlo vanka, osim nešto u Budinpešti
 
Probajte ovu, pa javite.

Eventualno, ne tako daleko od nje i ove dvije..
nemaš tu šta probat , to su sve izraubane -umirovljene kurvetine koje su vratili iz Europe poslije dugogodišnjeg rada , samo su ih sad dobro izfotošopirali i snimili iz pogodnih kutova da na nešto izgledaju.
 
nemaš tu šta probat , to su sve izraubane -umirovljene kurvetine koje su vratili iz Europe poslije dugogodišnjeg rada , samo su ih sad dobro izfotošopirali i snimili iz pogodnih kutova da na nešto izgledaju.

Slažem se s napisanim, ali od ovakve ćeš dobiti traženu uslugu, smještaj će biti prihvatljiv, a nisu niti ciganke.
Sve tri kategorije koje sam naveo su problematične u Hun. Siguran sam da si i na svojoj koži isprobao to.
 
Neko bio?

 
Neko bio?

Oglasi mi se cine too good to be true, kako znati da me nece docekat par cigana s motkama umjesto dobrog komada?
evo nešto sa mađarskog foruma o ovim djevojkama https://videkilany.hu/szexpartner-forum-pecs
 
Jedna mi poslala cijenik za Pecuh.

Kaze 30.000 forinti je sat bez dodataka a 50.000 forinti je sat sa svim dodacima.

Da li su to realne cijene? Ili malo prenapuhane? Posto sam spomenuo da sam stranac?
 
25000 do 30000 HuF je 1 SAT.....to je 500 do 600 bivših HrK...za "alles dabei" Max 100 eura za SAT...pogledaj kak je kod nas pa usporedi....moš naći za 40 do 50 eura pola sata...eto
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh