MADJARSKA - Iskustva & recenzije

Pozdrav, jel ima neko mjesto u Pečuhu gdje se mogu naci tj gdje prilaze same? Ako roga uopce vise i ima
Pravni fakultet, nisam bio sam, lijepa, kaput, cizme, vidjela je da smo turisti pa se motala dok smo slikali, tamo ti je onaj park, a i Szigeti ulica ima ciganki, doping centri, nista te ne kosta napisati na njihovom na mob i pokazati, nece se uvrijediti, malo truda i pricaj nas da te cuju da si stranac i turist.. Mene zanima uzet hotel pa to sve pokusavam organizirati, bez booking jer nezz tocan datum kada cu ici, ako netko zna jos koje mjesto neka napise, ispred Arkada isto i unutra
 
Vecinom viber sa translate.
Ne cini se neato, ali bilo je vec 23h pa nije bilo puno izbora.
Daj sta das haah
Javis se na madjarskom, prije, ljubazno naravno, evo javio se njih 15 na Viberu samo jedna nije odgovorila, neka su kurve ali neko postovanje ako osjete javit ce se i sve rekle da se javim kad dodjem
 
Sve su one iste, i nije istina da je 80 najmanje, moze se cjenkati i ako nisi bezobrazan pustit ce ti sve da radis, jednostavno je, volim ih sam naci, iako su se javile i na Viber ali nije Maya, ostavila seen a nju bas zelim
 
Ekipa, je li ok cijena 120 EUR za dolazak u hotel, sat vremena? Budimpesta.
Meni je to neki gornji limit, tj. cura bi trebala biti mlada, s dobrim rcenzijama i imati ukljucene dodatne usluge (recimo anal, ili snimanje).
Mene obicno dodje 20 - 25k HUF za incall, a u hotelu 10-15k HUF vise, znaci ukupno 30-40k HUF sto je 80-100 EUR. Cure s rosszlanyok.hu .
Usput uvijek se isplati placanje u forintama.
 
Meni je to neki gornji limit, tj. cura bi trebala biti mlada, s dobrim rcenzijama i imati ukljucene dodatne usluge (recimo anal, ili snimanje).
Mene obicno dodje 20 - 25k HUF za incall, a u hotelu 10-15k HUF vise, znaci ukupno 30-40k HUF sto je 80-100 EUR. Cure s rosszlanyok.hu .
Usput uvijek se isplati placanje u forintama.
Neke rade po 10g i imaju stare slike haha, ne gledam recenzije jer su to vecinom madjari, nije pravo mjerilo, javim se puno njih i onda gledam koju cu ili 2, imaju one 2 sto dodju u hotel, pecs
 
Pozdrav ekipa!
Planiram ići u Budimpeštu na dva dana. Uzeo bih damu preko rosszlanyok.hu
Ali isključivo da dođe u hotelsku sobu. Jel to problematično gore…mislim jel prave probleme u hotelu na recepciji?
I kakva su iskustva s gore navedenom stranicom?
Lp svima
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh