Mačkica

Ma nemoj, tebi se automatski i bezpogovorno vjeruje, a mene dolazis optuzivati da sam musko i kao to je ok?
Malo razmisli o tome kaj si napisao/la…🤔
Da ti imas staža na forumu kao on,ili da imas možda recenzija kao on…
Vjerovatno,bi se i tebi donekle vjerovalo nesto…
Ovako nam preostaje da neko od forumaša napokon dogovori nekaj s tobom,pa da budeš kak bi se reklo,bar donekle potvrđena kao žensko ili muško…
Do tad ti se bude jako malo vjerovalo,posto samo mlatiš praznu slamu…a nista konkretno…
 
Malo razmisli o tome kaj si napisao/la…🤔
Da ti imas staža na forumu kao on,ili da imas možda recenzija kao on…
Vjerovatno,bi se i tebi donekle vjerovalo nesto…
Ovako nam preostaje da neko od forumaša napokon dogovori nekaj s tobom,pa da budeš kak bi se reklo,bar donekle potvrđena kao žensko ili muško…
Do tad ti se bude jako malo vjerovalo,posto samo mlatiš praznu slamu…a nista konkretno…
Ma nemam se vise energije raspravljati, misli sta hoces.
Nakon onog sto ste napravili Ani23 ne pada mi napamet da se nalazim s vama. Kad se imate potrebu izivljavati na slabijima od sebe zapitajte se sta to govori o vama...naravno obracam se onima koji su ju napadali. Vas ne bi stapom takla.

Draga @Ana23 zelim ti da nadjes mir i da se maknes sto dalje od gnomova i ljudskog sljama...
 
Ma nemam se vise energije raspravljati, misli sta hoces.
Nakon onog sto ste napravili Ani23 ne pada mi napamet da se nalazim s vama. Kad se imate potrebu izivljavati na slabijima od sebe zapitajte se sta to govori o vama...naravno obracam se onima koji su ju napadali. Vas ne bi stapom takla.

Draga @Ana23 zelim ti da nadjes mir i da se maknes sto dalje od gnomova i ljudskog sljama...
Neznam tko si ni sta si samo mi nije jasno sta trazis ovdje?Trazis savjet,dajes recenziju,djelis iskustvo ili?Ne razumijem tebe ni osobe koje ulaze u raspravu s tobom.
 
Ma dajte.... jasno je od samog početka da je Mačkica muljavac, slagala se i to ne jednom. Zabranjuje da joj se gleda profil i šalju poruke, na koje uredno ne odgovara. Hoće pare, a da joj ne uđe, serucka o nekim svojim oglasima gdje joj neki bez kurca plaćaju da ih sluša, hmmmmmm... Dijeli mudrost kao da je Matuzalem, a njeno pisanje mi se čini kao da ju je netko lektorirao... Jako brzo se dotakla profila Ana23, hmmmm.... Za nekog tko je kratko učlanjen sve skupa smrdi na dvostruki profil već "aktivnog" korisnika. Mačkica je osoba koja nije vrijedna da ju se kontaktira jer je čisti gubitak vremena.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh