Lubav je na selu

zna li netko u kakvom je prostoru naša čuvena Ruža? ranije se ovdje pisalo da radi u nekakvoj šupi, prostorijici kod ulaza u haustor... jel to i dalje tako?
Još uvijek ista lokacija. Isti prostor
Usto da joj se je pridružila Lana321 oglas Opusti se.ako kome znači slika na oglasu zena 54 god u čizmama na krevetu
Tako se je.moze prepoznati.djjele isti prostor u isto vrijeme.Kad jedna ima.musteriju druga čeka ispred ulaza.Ja bio neki dan

Stara za komplet traži sa zaštitom.oral/odnos 30
€.
 
Još uvijek ista lokacija. Isti prostor
Usto da joj se je pridružila Lana321 oglas Opusti se.ako kome znači slika na oglasu zena 54 god u čizmama na krevetu
Tako se je.moze prepoznati.djjele isti prostor u isto vrijeme.Kad jedna ima.musteriju druga čeka ispred ulaza.Ja bio neki dan

Stara za komplet traži sa zaštitom.oral/odnos 30
€.
Njih dvije u paru 80€
 
Ovo je fkt vrhunac. Ajde da dijele neki jebeni apartman, nego dijele najgori prostor od svih prostora koje kurve koriste, doslovnk uzas. Di se takve nađu.
 
Još uvijek ista lokacija. Isti prostor
Usto da joj se je pridružila Lana321 oglas Opusti se.ako kome znači slika na oglasu zena 54 god u čizmama na krevetu
Tako se je.moze prepoznati.djjele isti prostor u isto vrijeme.Kad jedna ima.musteriju druga čeka ispred ulaza.Ja bio neki dan

Stara za komplet traži sa zaštitom.oral/odnos 30
€.
U kojem djelu grada se nalazi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh